ouderenbond tweewieleIH KETTLER Wegens korte vakantie op vrijdag 29 oktober vanaf 12.00U en zaterdag 30 oktober de gehele dag gesloten 8 De leden die donderdags kaarten, wi 1 len we bij deze er nog aan herinneren dat volgende week het kaarten op dinsdag, 2 novem ber, is. Het volksdansen is op donderdag 4 november in de "Gele Barak" bij het Schuttersveld. Aanvang 14.00 uur. Wilt u zelf voor het vervoer zorgen? Bij voorbaat dank. In het kader van het 55xll-jarig bestaan van Vastelaovesvereniging "de Piëlhaas" zal in Venray van 12 t/m 21 november 1993 op carnavaleske wijze inhoud gegeven worden aan dit gedenkwaardig jubileum. Bij deze jubileum viering willen wij de Kerkdorpen van Venray uiteraard niet vergeten. De Kemissie Boerebrulleftin samenwerking met de K.B.O. van Venray, heeft de organisatie op zich genomen voor het organiseren van een feestavond voor alle 55-plussers van Venray en alle Kerkdorpen. Zij staan garant voor een schitterend programma gevuld met zang, dans, sketches etc.. Kortom een gelegenheid om de 55 jaren die achter ons liggen de revue te laten passeren en met elkaar herinneringen op te halen. De artiesten die, voor gegaan door ceremoniemeester Grootvorst Geert Mulders, hun medewerking reeds toegezegd hebben zijn o.a. Bets Kwats, Wim Smits met oude liedjes, Toos van de Heuvel en Henny Wismans, Oere Toe uit Oostrum, Janny van Veghel met een extra voor deze avond nieuw lied, Wim Fleurkens, de Pierotten garde, Joekskapel Noeët Tuus uit Leunen en de A.PK.-kapel Het Senioren Orkest zorgt voor de algehele muzikale ondersteuning. Wij vertrouwen erop dat u deze grandiose, speciaal voor alle 55-plussers georganiseerde avond in uw programma op wilt nemen zodat ook de Kerkdorpen van Venray op deze avond goed vertegen woordigd zijn. Dus: Dinsdag 16 november 1993 - Aanvang: 19.55 uur Plaats: Foyer van de Schouwburg Entree 5,00 per persoon (inclusief koffie met vlaai 1) Wilt u aan deze avond deelnemen, geeft u zich dan zo spoedig mogelijk op i.v.m. het bestellen van de kaartjes bij M. Drug gen, tel71877. Postbaan 14 5861 CT Wanssurn Tel. 04784-2166 Bi KflREL DEKKERS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 8