f Voor verhuur en verkoop van zonnehemels en -runnels 'n CASTENRAY 3 RES IA 3 Doelpunten: 19. Resia; AO. Resia; 81. Resia; 91. Resia; 92. Resia. Kaarten: geen. Toeschouwersredelijk veel. opstelling: E.Hoogendam; H.v.Rhee, R.Arts, P.Collia en M.Kleeven; L.Heidens, T.Houwen en J.Derix; R.Wismans, M.Dinghs en R.Saris. Stand: 1. Venray (7-12); 2. SSS (7-12); 3. Volharding (7-10); 4. Lottum (6-8); 5. Resia (7-8); 6. TOP (7-7); 7. CASTENRAY 3 (7-7); 8. Melderslo (7-6); 9. DIS (7-6); 10. Leunen (7-3); 11. SVEB (6-2); 12. «ittenhorst (7-1). Ondanks een uitgebreidde selectie van 15 man moest Castenray het zondag doen met maar elf man. Renzo en Jan versterkten het tweede. Roel (Hoeymakers) was geblesseerd en Cor had een of ander vaag feestje. De wedstrijd begon gelijk op. Al in de 10e minuut werd Castenray zeer gevaar lijk. Roel gaf een dieptepass op Marcel. De keeper kwam helemaal naar de rechterkant uit maar was later bij de bal. Hij werd voorgegeven maar Theo kwam net te laat. Na een sublieme aktie van Pascal kreeg Roel de bal. Deze plaatste hem naar Marcel maar deze schoot net over. Resia deed ook mee en liet dan zien. Een stuiterend afstandsschot stuiterde onder Henri door en rolde tergend langzaam de goal in. Deze voorsprong was tegen alle verhouding in. Resia werd langzamerhand sterker. In de 40e minuut vergrootte Resia zijn voorsprong via een zuiver schot in de hoek. Er werd gerust met een stand die, gezien over de gehele helft, niet helemaal verdiend was. De thee had schijnbaar goed gedaan. Na de rust was Castenray duidelijk sterker dan in de tweede helft van de eerste. Castenray deed z'n best maar het vilde gewoon niet lukken vandaag. Resia loste nog wat schoten maar kon de Castenrayse goalie niet verschalken. Marcel gaf een steekpassje op Jos. Deze stond vrij voor goal en schoot uit een niet al te gemakkelijke positie net over en langs. In de 69e minuut kreeg Resia een penalty. Henri blokte met een prachtige duik de zuiver ingeschoten bal via z'n vuisten tegen de binnenkant van de paal. Er was nog hoop. De goal die moest vallen viel niet. Als er gescoord zou worden door Castenray zou er nog hoop geweest zijn. Niet Castenray maar_ Resia scoorde en besliste hiermee de wedstrijd. De twee goals in blessuretijd vertekenen de uitslag nogal maar het baatte er toch niet meer aan. Volgende week wacht de uitwedstrijd bij weer een medekoploper, maar nu de andere. In Overloon beginnen ze pas om één uur. Misschien is iedereen dan wel goed uitgeslapen. Dit geldt niet alleen voor de spelers... K. Jansma Wanssum tevens verkoop van bruiningslampen (wij leveren alleen lampen met een min. UV-B straling) zonnecosmetica (Biodermal) DEALER VAN EXCLUSIEVE BRUININGSAPPARATUUR voor vrijblijvend advies komen wij graag bij u thuis. 3 0-5 Telefoon 04784 -1383 2739 «t. XX' Zanden A International

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 3