jeugdwerk Postbaan 14 5861 CF Wanssum Tel. 04784-2166 gxiJ&MT KETTt.Es? 9 Dit was Debby's eerste wedstrijd die zij floot. De wedstrijd begon zoals gewoonlijk heel rustig. Karien kwam in aktie en doelde 1-0. We kregen vele kansen maar de bal kon het gat niet iedere keer vinden. Marjan doelde en het was 2-0. Karien kwam weer in aktie en het werd 3-0. Juuuuuuuj Odos speelde goed maar wij speelden beter. Yes, alweer een doelpunt, gemaakt door Linda 4-0. Nog geen minuut later scoorde Karien weer 5-0. Wissel. Angela doelde en het was 6-0. Esther bracht de stand op 7-0. Linda maakte een blunder (kopbal). Lieke kwam in aktie en scoorde 8-0. Voor de rust werden er nog 4 doelpunten gemaakt, Angela scoorde nog lx, Esther 2x en Lieke lx. In de tweede helft bracht Sanne de stand op 13-0 met een afstandsschot. Odos kwam in aktie en doelde maar scoorde niet. Sanne doelde en bracht de stand op 14-0. WisselAnnemie doelde maar de bal ging erlangsOdos rolde de bal over. Esther kreeg de bal en het werd 15-0. Angela scoorde 16-0 en Esther bracht de stand met een doorloopbal op 17-0. De eindstand was 17-0. De uitslag van de strafworpen was 1-0. Groetjes van De Reserves Bestuursvergadering Woensdag 20 oktober bestuursvergadering bij Marjo Stiphout. Aanvang 20.00 uur. Roefeldag 23 oktober Helaas gaat deze niet door. Het was de bedoeling dat verschil lende bedrijven op deze dag hun deuren open zouden zetten voor de jeugd maar er zijn te weinig bedrijven die zich hiervoor hebben aangemeld. Dropping Zaterdag 6 november hebben we weer een dropping. Waar de reis dit keer naar toe gaat verraden we natuurlijk nog niet. Om daar achter te komen kun je je opgeven bij May Stiphout, Horsterweg 84, tot uiterlijk vrijdag 22 oktober. De onkosten zijn f. 8,50 per persoon en je kunt dit meteen bij de aanmel ding betalen. Geef je wel op tijd op, want vol=vol. Over twee weken wordt in de Schans vermeld hoe en hoe laat we vertrek ken. ASPIRANTEN - ODOS W RflECISm. Y RIGHT TWEEWIELERS Voor kwaliteit en service

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 9