dameskoor 1 vb Donderdag 21 oktober repetitie om 19.45 uur. Zaterdag 23 oktober H. Mis zingen om 19.00 uur Donderdag 28 oktober repetitie om 19.45 uur. Hardanger De 3e les is woensdag 20 oktober om 20.00 uur in 'de Wis". Vervolgcursus politieke scholing "Wegwij3 in gemeente-politiek". 3 avonden. 2 november plaats: Allemans cafe Oostrum 19.30 ontvangst 20.00 programma's var. de 5 politieke partijen in de gemeente raad van Venray - t.w. CDA, PvdA, Samenwerking, VVD, vd.Vorle- en toelichting. 9 november plaats: Allemans cafe Oostrum 20.00 persoonlijke ervaringen van vrouwen die al in de poli tiek actief zijn (van alle partijen een spreekster). 23 november plaats: Allemans cafe Oostrum 20.00 Venray als winkelcentrum. Achtergrond van het ontstaan en de toekomst. Door DrsJ. Waals burgemeester van Venray november 1993 Gezamelijk bijwonen van de raadsvergaadering of commissiever gadering. De agenda van deze vergadering wordt vooraf uitge reikt. Thema-avond: "vrouw en woonomgeving". Zo. 00 M maandag 18 oktober a.s, in zaal "de Ruif" te Oirlo. Gastspreker is dhr. De Jong, directeur van Woningbouwvereni ging Noord-Limburg. In zijn inleiding komen de volgende punten aan de orde. -Wat doet de Woningbouwvereniging precies -Welke woonvormen waren er vroeger -Hoe zien de huidige woonvormen/situaties eruit -Welke invloed kan de inspraak van vrouwen hebben o.a. op het gebied van woonomgeving bijv. sociale veiligheid. Ook zal er een videofilm "goed wonen is beter leven" getoond worden. Tijdens de tweede helft van de avond kan men in discussie gaan met dhr. de Jong. Kosten f. 2,50 inclusief koffie. feest 60-jarig jubileum Op vrijdag 5 november vieren wij ons 60-jarig jubileum. Dit feest beginnen we met een H. Mis. Aansluitend zal er voor de leden in "de Wis" een koffietafel verzorgd worden. De officie- Ie uitnodiging ontvangt u binnenkort. Hierop zal vermeld staan hoe de verdere avond ingevuld is. Willen leden die aan de koffietafel deelnemen dit, graag zo spoedig mogelijk, aan een van de bestuursleden doorgeven. A.u.b. voor 1 november. Deze avond is alleen voor de leden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 3