$MD fo fl 1 2 NOTULEN OPENBARE DORPSRAADVERGADERING PD20-09-1993 1. Opening. De voorzitter opent de vergadering. Hopelijk heeft iedereen een goede vakantie en kermis gehad. 2. Notulen vergadering 17-05-1993. Van Tiel heeft dit jaar tijdens de kermisdagen frites ver kocht, ze zijn bezig een vaste standplaats te verkrijgen. Volgend jaar komt er wel weer een viskraam tijdens de kermis. -Het overleg met de Rabo-bank iv.m. openstelling tijdens feestdagen volgt nog. 3. Dorpsradenoverleg In juli is er gesproken over het LandschapsBe1eidsPlan de info-borden, de abri's en het projekt dorpsvernieuwing. In september zijn uitbreiding rioolstelsel, goedkeuring van de projekten dorpsvernieuwing, aanpassing subsidiebedragen. Kleine Kernen nota, en de nutsvoorzieningen aan de orde geweest. Gasaansluitingen zijn voor Castenray niet relevant, uitbreiding van het rioolstelsel wel. 4. Landschapsbeleidsplan. N.a.v. het ecologisch onderzoek wordt het totaalplan gemaakt. De keuze van B en W is het bestaande in stand houden en laanbeplanting. 5. Evaluatie bezoek burgemeester Waals. - - We gaan een enquete samenstellen om allerlei behoeftes in Castenray (o.a. wonen) te peilen. 6. Ingekomen stukken. -Er is een brief binnengekomen betreffende uitbreiding rioolste1 se 1 -Ter kennisgeving aangenomen de brief inzake parkeergelegen heid bij sportpark de Heesakker en de tennisbanen. 7. Rondvraag. -Er worden ideeen gevraagd voor projekten dorps-en stads vernieuwing. 8Sluiting. De voorzitter sluit de vergadering. Wel thuis voor iedereen. De volgende vergadering is op 18 oktober a.s. om 20.00 uur in cafe Hesen. Hebt u nog suggesties voor: - onze enquete, - projekten dorpsvernieuwing, - punten om te behandelen, geef dit dan door aan een van de leden of kom zelf naar de vergadering. Alvast bedankt, wellicht tot ziens. I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 12