Doelpunten: 4. Jos Derix; 29. Volharding; 37. Marcel Dinghs; 64. Volhar ding; 68. Volharding; 73. Volharding; 80. Volharding. Kaarten: geen. ToeschouwersRoel, Mike, en mevr. Sommers. Opstelling: H.Hoogendara; H.v.Rhee; L.Heidens (46. R.Arts); C.Sommers; M.Kleeven; P.Collin; J.Derix (69. Theo Houwen); R.Saris; R.Wismans; M.Dinghs; R.Classens. Stand1. Venray (4-7); 2. SSS 6 (4-6); 3. DIS (5-6); 4. Kelderslo (4-5); 5. CASTENRAY (4-5); 6. TOP (5-5); 7. Volharding (4-4); 8. Lottum (3-3); 9. SVEB (3-2); 10. Leunen (4-2) 10. Resia (4-2); 11. Volharding (3-2) 12. Horst (4-1) De regen was niet weg te denken afgelopen zondag. Het bleef gewoon regenen en ik heb dan ook vanuit de kantine de wed strijd gevolgd. Een wedstrijd die zeer attractief was, alleen met een minder attractieve afloop voor Castenray. 't Derd miste twee spelers: Rob Dassen is, vernomen uit betrouwbare bronnen, verkocht aan het tweede. Hij heeft twee rondjes opgebracht. Jan Peeters was op huurbasis weg. De wedstrijd begon iets later, wat kwam doordat Volharding nog niet compleet was. Er werd begonnen met 9 spelers voor de bezoekende ploeg. Hier moest natuurlijk gebruik van gemaakt worden. Castenray ging fel in de aanval en na 4 minuten was het al raak. Jos kreeg de bal voor zijn voeten en schoot hard in de rechterhoek. Eén - nul. Castenray bleef het overwicht houden maar de goals bleven uit. Marcel strandde alleen op de keeper en Renzo schoot een schitterend schot richting hoek, maar de keeper redde knap. De tegenstander wist ook nog te scoren, maar de tegengoal werd door Marcel, na knap voorberei dend werk van Roel, naast de goede kant van de paal geschoven. Roel kwam nog opzetten naast de rechterkant, maar kreeg een stootje van de tegenstander en vloog het zijnet van de goal in (die langs de zijlijn stond) en nam de goal enkele meters meel De eerste helft werd verdiend afgesloten met een voorsprong, die zelfs groter had kunnen zijn als er wat zorgvuldiger met de kansen was omgesprongen. Over de tweede helft kan ik kort zijn. Castenray kwam er niet aan te pas, het leek of er een geheel nieuw Volharding stond. De gelijkmaker was verdiend. Maar de voorsprong werd verkregen door een zeer gelukkige treffer, een schot dat zeer fortuin lijk en met een heleboel toeval op het enigste gat in het veld terecht kwam en over de kansloze Henri stuiterde. Deze goal was de onthoofding van Castenray. De wedstrijd was bekeken. Het invallen van Theo, die zichzelf reserve had gezet omdat het zo hard regende, wilde niet meer baten. Het regende op dat moment zelfs harder dan in het begin. Over het algemeen was een gelijkspel voor Castenray misschien wel te veel geweest. De wedstrijd was voor de neutrale toe schouwer een lust voor het oog, maar dat is een wel een heel schrale troost. In de komende wedstrijd tegen SVEB zal er nu ook maar eens in de tweede helft gevoetbald moeten worden. K. Jansma DANKBETUIGING Bedankt voor al uw gelukwensen. Bedankt voor al uw cadeaus en attenties. Bedankt Jongerenkoor Horst, Fanfare Dorpsklank, Fanfare St. Lucia. Bedankt eenieder -die op welke manier dan ook- heeft bijgedragen aan het doen welslagen van onze huwelijksdag. Mede dankzij u allen is 11 september voor ons een onver getelijke dag geworden. Bedankt Peter en Yvonne Broks-Classens

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 9