dameskoor ROKA - ASPIRANTEN De wedstrijd begon zoals anders heel gewoon. Marjan struikelde twee keer over haar voeten (blunder (s) van de dag) En daar gebeurde het, een doorloopbal door Karien 0-1. Nog een blunder van de dag, ROKA rende tegen de paal. En toen was het opeens 1-1. Angela kreeg een strafworp die er helaas niet in zat. Angela kreeg vele kansen waarvan zij er een benutte 1-2. JuuuuuuujKort daarna doelde Marjan en hij zat 1-3. FunktiewisselHet was even heel saai!!!! Annemie maakte een schot maar hij was mis. Toen.... duwde het zielige dikke meisje met haar streepjesonderbroek tegen Angela. Tweede helft: Na een heleboel mislukte en half afgemaakte kansen, kwam Karien vrij, doelde en hij zat 1-4. Maar helaas, pindakaas, ROKA wist het gat ook nog te vinden 2-4. Funktiewissel. Esther doeldeshittttt hij ging erlangs. De rest van de wedstrijd gebeurde er niets bijzonders meer, wij hadden onze kansen gehad. Annemie nam nog een keer wraak en ging royaal bij de tegenstander op de teen springen. En dan fuuuuuuutt wordt de wedstrijd afgefloten. Strafworpen 1-4: Er werd gescoord door Esther, Angela, Linda en Annemie Groetjes met handjes en voetjes, De Kreeftjes NAAM CLUBBLAD KORFBAL il1 I Uit de circa 100 inzendingen (waarvan toch wel de helft en nog wat overdreven) heeft de redactie van het club blad een kei leuke naam gekozen. Jullie hebben toch maar weer bewezen hoe fantasierijk de Castenrayse jeugd kan zijn. Er waren namen bij zoals: Blauw-wit magazine, de korf, de meidenclub, de doeler, de Kamp en degene die wat verder over de grens keek, koos voor 6s krentje. Maar de inzending van Marloes Smits vonden wij absoluut de allerleukste. Wij nemen aan dat zij de bal er regelma tig inkwakt, daar zij koos voor KWAKKEBAL Nou Marloes, wij vragen ons toch wel een beetje af hoe je bij de naam "Kwakkebal" komt. Is het een afgeleide van een scheldwoord of is het pure fantasie? Je hebt er in ieder geval een leuk prijsje mee gewonnen. Alle overige inzendsters zijn natuurlijk ook van harte be dankt. En als jullie nog iets leuks hebben voor in Kwakke bal, kun je dat altijd bij Diny Classens, Castelostraat 12, in de bus doen. Wij hopen op veel reactiesil Tot half november. Diny, Truus, Diny, Maria en Lucienne. Zaterdag 9 oktober Donderdag 14 oktober Donderdag 21 oktober Zaterdag 23 oktober H. Mis zingen om 19.00 uur Korenavond in :de Brink te Leunen aanvang 20.00 uur. In uniform. repetitie om 19.45 uur. H. Mis zingen om 19.00 uur. P TeüBxeen die ons geholpen heeft met de bloemenaktie; bedankt,'

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 7