1 vb INTERESSEN. Bel voor meer informatie 7 1 938. Ingrid Houwen, Oirlo TWEEWIELERS Postbaan 14 5861 CT Wanssum Tel. 04784-2166 Koop bij de vakman die ook repareren kan. GtJXNT KETTLER Moederavond Op 29 september zal drs. J. Walraven voor onze vereniging een lezing houden over het onderwerp: "vrijen en trouwen, zwanger schap en geboorte in vroeger dagen". Voor de pauze zal de spreker - wiens gegevens voor het grootste gedeelte gebaseerd zijn op een ruim 30-jarig eigen onderzoek bij bejaarden - een beeld schetsen van de eerste kennismaking, dagen waarop men mocht vrijen, de sexuele voorlichting, het huwelijksaanzoek, het bruiloftsmaal enz. Na de pauze komt het (meestal logische) gevolg van een echt verbintenis ter sprake: "zwangerschap en geboorte". Dat 'ba kerpraatjes' in die tijd inderdaad niet van de lucht waren zal blijken uit de talloze gegevens over de voeding van de zwangere, haar lichaamsverzorging, of het ongeboren kind een jongen of een meisje zou worden enz. Kreatieve Markt voor jong en oud Op dinsdag 5 oktober a.s. is er van 14.00 - 17.30 uur en van 19.30 - 22.00 uur een grote Kreatieve Markt in het gemeen schapshuis te Oostrum, Watermolenstraat 1. U kunt er kennisma ken met verschillende kreatieve technieken o.a. pergamano - textielschilderen - geur schilderen - poppen maken - sieraden en kraalboompjes - kartonage - patschwork - boetseren - glas graveren - hardanger - zijde bloemen schikken - zandschilde ren. Een bezoek aan deze Kreatieve Markt is zeker de moeite waard voor het opdoen van frisse ideeën. Ook is er de mogelijkheid voor het volgen van diverse cursussen bij deze deelnemers. De entree is f.2,50 per persoon. U bent van harte welkom. De organisatie is in handen van de L.V.B. Kring Venray PRECISELY RIGHT Voor kwaliteit en service

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 2