svc senioren 10 WITTENHORST 11 - CASTKNRAY 3 3-6 Doelpunten 5. Roel Wismans; 12. Renzo Classens; 20. Marcel Dinghs; 25. Roel Wismans; 64. horst; 65. Renzo Classens; 75. horst; 80. Cor Sommers; 82. horst. Kaarten: gefen. Toeschouwersuitverkocht. Opstelling: H.Hoogendara; H.v.Rhee; R.Arts; J.Peeters; M.Rleeven; R.Saris; T.Houwen (46. L.Heidens); J.Derix; R.Wismans; M.Dinghs (46. C.Soumiers); R.Classens. Vorige week stond er geen verslag in 'De Schans'. Ik was te- laat op het voetbalveld omdat ik na een uitgebreid kappersbe- zoek mijn haar aan het wassen was. Die wedstrijd werd trou wens, naar wat ik gehoord heb van Mart, overtuigend met drie tegen één gewonnen van de reserves van Leunen, Terug naar de wedstrijd van vandaag. De Castenrayse elf gingen er meteen fel tegenaan. Al snel brak Roel door op rechts en gaf een voorzet. Deze voorzet bleek een schitterend afstands schot van 25 meter te zijn en het stond al 0-1. Wittenhorst werd volledig weggespeeld en al snel vergrootte Renzo de voorsprong met een mooie schuiver in de rechterhoek. In de 20e minuut zorgde Renzo ervoor dat de bal bij Marcel kwam. Deze miste, alleen voor de keeper, niet. Daar kwam Roel al weer over de rechterkant. Dit keer was het schot wel een bedoeld schot en nog mooier dan zijn eerste (Nee Joos, niet meteen bellen, Roel heeft geen interesse in het tweede). Horst schoot tussendoor nog een keer op de paal en twee keer voorlangs. Renzo knalde, zeer sportief om Horst niet helemaal te ontmoe digen, gewoon langs een leeg doel. Hiermee werd de ruststand bepaald op nul tegen vier. De man in het doel bij Wittenhorst had er al spijt van dat ie keeper was geworden. In de tweede helft ging het aanmerkelijk slechter met 't derd. Henry sloeg Huub nog bijna een schedelfractuur bij een duel om de bal (niet dat ie de horstenaar sloeg). Horst kreeg de verdiende goal maar Renzo maakte er meteen weer een voor Casele. Hij ging goed door op een pass van Roel en bleef dif keer wel cool en passeerde de keeper. Cor schoot een Cor-ner tegen de dwarsligger. Op een passje van diezelfde Cor stifte Jos de hal net te weinig. Aan de andere kant maakte Henrv een fabuleuze redding maar de hal. werd in tweede instantie toch ingeschoten. Het bleef kwakkelen aan Castenrayse kant en Horst kreeg de nodige kansen. Tot in de 80e minuut Len goed kwam opzetten op links (de volgende keer geen sex voor de wed strijd, hè Lenny) en de bal doorspeelde naar Renzo. Hii zette heel Horst op het verkeerde been en legde de bal terug op Cor. Deze haalde hard uit en zorgde voor de zesde trefferT Jan was ergens verdwaald op het middenveld en hier maakte Horst, ge bruik van. De eindstand werd bepaald op 3-6. Al met al een verdiende overwinning voor het Castenrayse ster elftal. Deze wedstrijd was trouwens een testwedstrijd voor E. Philipsen, die heel graag grens wil worden. Op enkele dubieuze armstrekkingen na, heeft ie 't goed gedaan. De komende wed strijd tegen TOP belooft, een waar spektakel te worden, dus raad ik aan om op tijd in het sportpark te zijn. Vol is' vol. Ik ga m'n haren kammen. K. Jansma RECEPTIE "FANFARE DORPSKLANK" ZATERDAG 25 SEPTEMBER in "de Wis" van 20.00 - 21.30 uur. UTN0DIG1NG

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 10