svc junioren 4 De vakanties zitten er weer bijna op, dus aat het nieuwe voetbalseizoen ook weer van start. Het-informatieboekjezoals we dat vorig jaar aan alle leden verstrekt hebben is nog niet compleet. De indeling er. het programma voor D, E en F zijn namelijk nog niet bekend. Jullie krijgen dit echter zo snel mogelijk. Om toch van start te kunnen gaan vinden jullie hieronder de nodige gegevens. Trainingenwe starten hiermee in de week van 23 augustus. Hieronder staan de voorlopige trainingstijden en dagen en de leider van je team. A: donderdag B: dirisdag Cdinsdag D: Woensdag E1woensdag E2:woensdag F1dinsdag F2:dinsdag 18.45 19-00 19.00 18.50 18.QO 18.00 18.00 18. 0 20.00u. Marco de Mulder £0.Q0u. Jos Heidens Toon Beters en Dave Clephas Frank Heetkamp en Rob Steeghs 5" Toon Dinghs Rene Duykers 19.OOu. Martien Tijssen 19. Ou. Leo Buddiger en Jos Verstappen 20OOu 19.50u. 19-. OOu. 19.OOu. De verdeling van de spelers over de elftallen is als volgt: A B Roel de Rijck Maikel Wennekers Björn Vroemen Sep vuiiiemsen Wilbert v. Osch Bart Joosten Martijn Direks Luc Strijbos Rene Marcellis Marcel Dinghs Thijs Arts Bas Manders Joep Willemsen Freek Kuypers Michel Direks Bieter-J Luyckx John Marcellis Joris Tijssen Dirk Arts Frank Classens Baul Buddiger Rick Heidens Sander Dinghs Joep Manders C Emiel Evers Michiel Houwen Rutg^er Bosch Bart BIuk Roel Classens Harm Buddiger Harald Jacobs Eric Mulders Arjan Tijssen Martijn Rongen Bas Geerets Tv; an Beeters Baul Manders D Bart Emonts Tom Strijbos IJiek Houwen. Fred Hendriks Coen Verblakt Tom Strijbos Ralf Steeghs Emiel Arts Dirk v.d. Ven V/out Buddigei Gerrie Cox Hans Manders De E en F spelers zijn nog niet verdeeld over de teams. Dit gebeurt op de eerste training. E1 en E2 F1 en F2 Michel v. Dijk Gijs Dinghs Rick Classens Niek Wilms Stef Claessens Stefan Kauffeld Tom Houwen Sjekkie Lenssen Bart Druggen ficnco Verstappen Bart Kusters Roel Kuypers Niek Strijbos Roy v.d. Ven Robert Steeghs Jeroen Geerets Bascal Steeghs Erwin Steeghs Rob v.d. Ven Tim Geerets Leon Buddiger Giel Lintzen Bim Heidens Bart Jenniskens Niels Arts Fons Kuypers Wouter Jansen Laurens Kauffeld Vinceit Verstappen Bierre Kupers Sjoerd Lenssen Martijn Kleven Roel Classens Voor zaterdag 28 augustus is het eerste oefenprogramma vastgesteld: KKDSC A -Castenray A 14.30u. 15.50u. de Rijk, Wennekers, Vroemen DIS B Castenray C DIS D TOP E1 HRC E2 DIS F1 Venray F5 -Venray B5 -TOB C -Venray D5 -Castenray E1 -Castenray E2 -Venray F5 -DIS F2 14.OOu. 15.OOu. 11.30u. 12.OOu. 11.OOu. 12.OOu. v.Dijk,WilmsHouwen Lenssen,KustersStrijbos 11.30u.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 4