handboogschutters Laatste schooldag Vrijdag 9 juli a.s. is de laatste dag van dit schooljaar. Op die dag geldt een andere aktiviteitenprogramma en aangepaste schooltijden voor ALLE groepen. - Alle kinderen komen om 10.00 uur op school bij elkaar. - Alle kinderen dienen een lunchpakket mee te nemen omdat ze om 12.00 uur niet naar huis gaan. - Alle kinderen gaan om 14.00 uur vanaf de school weer naar huis Het programma voor die dag heeft u per brief reeds eerder thuis ontvangen. Nog enkele opmerkingen: er wordt die dag gebrigadierd van 9.45 tot 10.00 uur en van 14.00 tot 14.15 uur; kinderen van groep 5 t/m 8 moeten allen de fiets meenemen; helpers/aasistenten graag omstreeks 9.40 uur op school voor instrukties De grote vakantie begint vrijdag 9 juli om 14.00 uur en duurt tot maandag 23 augustus a.s. Dat is dan weer de eerste dag van het nieuwe schooljaar. Wij wensen allen, speciaal de kinderen van onze school, een zonnige en ontspannende vakantie toe! Schansen in de vakantie De kinderen van de (nieuwe) groep 7 en 8 worden zoals gewoon lijk gevraagd ook in de vakantie de Schans te komen nieten en bezorgen. We doen dit steeds op vrijdag om half tien. Als je zelf niet kunt komen, vraag dan of iemand anders je taak een keer wil overnemen. Alvast bedankt voor de mederwer- king. We maken de Schans op de volgende data: - vrijdag 16 juli; - vrijdag 13 augustus; - vrijdag 20 augustus. De andere vrijdagen heeft ook de Schans vakantie. - Nationale Persoonlijke kampioenschappen. Zondag 11 juli worden de nat pers kamp verschoten. Aanvang 10.00 uur. Van de Batavieren nemen,hebben de volgende schutters zich geplaats voor deelnamen. Het bestuur wenst u allen veel succes op deze kampioenschappen. Schutters denk aan u lidmaatschap. Ie klasse bij Soranus Boukoul, Jan Vissers,-Marian Emonts Res Jan Volienberg. 2e klasse bij de Vriendekring te Schayk, Jan Classens en IIja Heidens. 3e klasse bij de Batavieren Neerkant, Luc Kuijpers, Jan Tacken en Harry Cremers. 4e klasse bij De Rozen jagers Eerde, Mieky Volienberg en Guus Zegers. Nationale Korpskampioenschappen. Zondag 18 juli worden de nat korpskamp verschoten De Batavieren 2 hebben zich hier ook voor geplaats, wordt verschoten bij de Vrienden kring Schayk aanvang 10.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 7