1v.b. 10 Fietsen Bij goed weer gaan we a.s. maandag fietsen. We komen om 19.00 uur bij elkaar. Bij twijfel of het doorgaat bellen bij M. Hendrix, tel.: 71295. Vertrekpunt "de Wis". Tot dan. Fietsdag 5 juli We starten voor de middag om 9.30 uur bij "de Wis". Als doel hebben we gekozen voor het "Saunapark van Dijk" te Lomm/Arcen. Daar worden we circa 11.00-11.30 uur verwacht en verwend met koffie en vlaai. Verder zullen ze ons daar rondleiden en alles vertellen wat daar te beleven valt. Ook kunnen er een paar dames nog mooier gemaakt worden, als ze al zijn. De rest zien we daar wel o.a.: Finse Balkensauna, Kruidensauna, Sanna- kabine, Eucalyptusgrot, Oosters stoombad, restaurant, zonne- bank, massage, schoonheidssalon. 's Middags houden we een picknick (lunchpakket zelf meebrengen). Opgeven bij Nel Wis- mans, tel.: 71330. Eigen bijdrage is f. 5,00. Natuurlijk hopen we op veel deelnemers. Kinderuitstapje 10 juli Hallo jongens en meisjes. Het is weer zover. Op zaterdag 10 juli a.s. hebben wij weer ons jaarlijks kinderuitstapje. I.v.m. ons 60-jarig jubileum hebben wij gemeend iets extra's te moeten doen. Daarom ver trekken wij 's morgens al. Pgrogramma 9.30 uur vertrek vanuit Castenray; 11.00 uur aankomst Pretpark "de Valkenier" te Valkenburg; 16.30 uur vertrek vanuit Valkenburg; 18.00 uur thuiskomst. De kosten van de reis zijn afhankelijk van het aantal deelne mers, maar de prijs zal wel meevallen. Opgave zo spoedig mogelijk bij Mia Marcellis-Classens, tel.: 71759. 60 jarig jubileum Op zondag 4 juli wordt er om 11.00 uur een groepsfoto's ge maakt t.g.v. het 60 jarig jubileumfeest. Houd deze datum vrij. De VAV kring Venray nodigt u uit voor een excursie naar de Proeftuin "Het Meterikse veld" Dr. Droesenweg 11 Horst- Meterik op dinsdag 23 juni a.s. van 13.30 tot 16.30u. Dhr. Kleuskens, hoofd van de afdeling vollegrondsgroenten en Dhr. Veens, hoofd van de fruitteeltproeftuin zullen deze middag beiden een rondleiding verzorgen op hun terrein. De kosten voor deze middag bedragen fl.00 per persoon, die betaald kunnen worden aan de afdelingskontaktvrouw ter plaatse. U kunt zich voor deze excursie opgeven bij uw afdelingskontaktvrouw Wij hopen velen van u te ontmoeten op deze leerzame middag. Met vriendelijke groeten, Uw afdelingskontaktvrouw, R.ia Luykx - Maes tel. 71613 r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 10