DORPSBLAD VOOR CASTENRAY jaargang nr. 22 weekblad 1993 kerkberichten ouderenbond Redactie-adres: Castelostraat 30 tel.: 71822 Inleveren copy voor dinsdag 19.00 uur Nr. 23 11 juni 1993 Zaterdag 12 juni 19.00 uur Woensdag 16 juni 9.00 uur jaardienst Gerrit Rambags jaardienst Hay Reijnders. Gerrie Kleeven-Wismans en Martien Wismans. Toon Classens. Hendrika Reijnders-Weijs. overleden ouders Janssen-Emonts en kinderen. "Uit dankbaarheid" (voor een 96 jarige) Marie en Sjang van Kuyck en overleden ouders van Kuyck-Verrijdt O.L.Vr.van Altijd Durende Bijstand (zij die offerden) MisdienaarsTom en Jos. Dagtocht A.s. woensdag 16 juni om 800 uur vertrekken we bij de kerk voor ons jaarlijks uitstapje. Ditmaal naar de Ardennen (Bel- gie), zoals in de Schans uitvoerig bekend gemaakt is. Als er nog belangstelling voor dit uitstapje is, kunt u zich nog opgeven t/m zaterdag 12 juni, beslist niet later, bij M. Druggen, tel.: 71877. Denkt u wel aan een geldig legitimatie- y bewijs. We hopen er samen een gezellige en fijne dag van te maken. Die wordt u toegewenst door Het Bestuur. Kijken naar mooie dingen Op 12 en 3 oktober a.s. zal in het kader van het Europees jaar van de ouderen door ouderen een tentoonstelling/demon stratie worden gehouden van eigen verzamelingen en hobbies. Dit vindt plaats in "de Kemphaan", aan het Kennedyplein in Venray Deze tentoonstelling wordt gehouden onder het motto "ouderen en hun tijdsbesteding". Daar is plaats voor ouderen die een verzameling willen tonen ofwel een hobby demonstreren. Voor deze presentatie is vanaf heden de inschrijving geopend. Ouderen die mee willen doen aan dit evenement worden gevraagd zich zo spoedig mogelijk schriftelijk of telefonisch te melden bij de secretaris van de Werkgroep Europees Jaar van de Ouderen, dhr. Chr. Ter Beek - Rochusstraat 26, 5801 RR Venray, tel.; 04780-82839. De aanmelders krijgen dan een inschrijfformuliertje toege stuurd. Voor meer informatie even bellen naar dhr. Ter Beek liefst na 18.00 uur). -DE SCHANS-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 1