basisschool ouderenbond m e 1 2 Pinkstervakantie Haandag 31 mei t/m vrijdag 4 juni vakantie i.v.m. Pinksteren. Schansen ATTENTIE: leerlingen groep 7/8. Vrijdag 4 juni om half 10 op school zijn om de Schans te nieten en te bezorgen. Als je zelf niet kunt komen, zorg dan s.v.p. voor vervanging. Volksdansen Op dinsdag 1 juni, 8 juni en 15 juni is er geen volksdansen in verband met vakantie van de leidster. Op 22 juni beginnen we weer. Uitstapje Dagtocht Ardennen met Dinant en Annevoie. Zoals u in de Schans van 30 april hebt kennen lezen gaat ons uitstapje op woensdag 16 juni naar de Ardennen in Belgie. We reizen met een comfortabele touringcar van Van Hunckhof uit Horst. Vertrektijd 8.00 uur bij de kerk. Na een koffiepauze te Huy gaan we door naar Dinant, vanwaar we een boottocht maken over de Maas. Hierna wacht ons een koffietafel. Daarna hebben we nog wat vrij© tijd voor een wandeling door de mooie binnen stad of iets dergelijks. We verlaten Dinant om in Annevoie een bezoek te brengen aan de prachtige tuinen. Na deze bezichtigd te hebben vertrekken we richting huiswaarts waar in Grathem een fijn diner voor ons klaar staat. We hopen omstreeks 22.00 uur in Castenray terug te zijn. De kosten voor dit uitstapje, alles inbegrepen, zijn f. 65,00 pp., liefst bij opgave te voldoen. U kunt zich hiervoor opgeven t/m uiterlijk 6 juni bij M. Vul lings, tel.: 71369 of M. Druggen, tel.: 71877. Zorgt u wel voor een geldig legitimatiebewijs. We hopen dat vele van onze leden aan dit mooie uitstapje zullen deelnemen. P.s. Aan bovenstaand uitstapje kunnen ook niet-leden 55+ deelnemen, uiteraard stellen wij hun opgave op prijs. De kosten voor hen bedragen f. 80,00 pp., alles inbegrepen. Een fijne en gezellige dag toegewenst. Het Bestuur. Wandelvierdaagse Zijn er nog liefhebbers voor deze wandelvierdaagse van 10 t/m 13 juni. Graag zouden we zien dat nog enkele personen zich hiervoor aanmelden. Wilt u mee wandelen, de bedoeling is de 5 km.-route, geeft u dan zo spoedig mogelijk op bij M. Vullings, tel.: 71369. Kosten pp. f. 7,00. De pinksterweek hebben de peuters de hele week vrij. Aanmeldingen van uw peuter kan bij Tilly Versteegen, tel.: 71401 Bestuur en leidsters. GEVRAAGD AARDBEIENPLUKKERSSTERS vanaf 13 jaar Keijsers, Kreuzelweg 27 tel.: 04780-71603

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 12