J. JOOSTEN DIERVOEDERS 6 Verslaan of verslagen worden Onder dit motto treden we meestal aan tegen Des uit Vierlings beek. (Ja hoor, Vierlingsbeek bestaat nog steeds). Of het is een nipte overwinning of een klein verlies. Het was de eerste wedstrijd waarin we met een compleet eigen team aan konden treden. Wendy maakte haar return na een rugblessure en we hadden geen weekenddiensten. We waren dan ook van plan om Des danig in te maken. Sindy zorgde voor de inmaakglazen, Anette nam de inmaakringen mee en kerstin zorgde voor de ketel. Het spel kon beginnen. De teams waren, zoals verwacht, erg aan elkaar gewaagd. Vandaar dat Des halverwege de wedstrijd ook 9 inmaakglazen langs de lijn had staan. Hoogstwaarschijnlijk staan die er nu nog. En terecht, want het was ons idee. Een goeie 7-6 overwinning bezorgde ons 2 punten. De doelpunten kwamen op naam van Jet (2), Lucienne (2), Gertie, Kerstin en Bianca. Deze zelfde zondag namen we afscheid van Toos die in blijde verwachting is. Toos heeft zich sinds de geboorte van de korfbalclub ingezet op alle fronten. Grof geschat versleet ze 9 paar veldschoenen en 8 paar zaal schoenen. Ze scoorde nogal wat puntjes en ze creëerde het fameuse Toos-doelpuntEen opvolgster hiervoor wordt al gezocht. Wij bedanken Toos voor haar inzet en we wensen haar veel geluk voor de toekomst. •Hobro' hondevoeders Dit was overigens de laatste wedstrijd van het seizoen. We eindigden op een goeie 3e plaats. Van boven wel te verstaan. Tot slot de groeten van Kerstin, Bianca, Wendy, Sindy, Toos, Gertie, Anette, Jet, Lucienne, trainer Wim en leidster Ria. Disrenspociaaliask Noordsingel 43-45 5961 XW Horst Tel. 04709-81630-84582 Tevens zijn wij dealer van ARIE BLOK VOEDERS!! ma t/m vrij.: Speciale paardevoeders Openingstijden: 9.00-12.00; 13.00-18.00 u. za.: 9.00-12.00; 13,00-16.00 u.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 6