NOTULEN OPENBARE DORPSRTAADVERGADERING PD. 19-04-1993 IN CAFE HESEN. AANWEZIG: J. J. AFWEZIG M. AGENDA 1 2. 3. 4. 5. 6. 7. 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet ieder welkom. 2. Notulen vergadering 15.02.1993 - De datum van het bezoek van de burgemeester is vastgesteld op 17 mei a.s. - De door de gemeente toegezonden kaart met daarop de stank cirkels, is door de gebr. Classens bekeken en voorzien van commentaar en/of mutaties. - Er is een brief ontvangen met de aanvragen voor dorps- en stadsvernieuwing. De aanvraagtermijn is verlengd. - De snack-mobile is vertrokken. 3. Dorpsradenoverleg. maart. - Er is een herinneringsbrief verzonden m.b.t. subsidie aanvragen - Er is weer gesproken over de rechtspersoonlijkheid. Men is doende met een nieuw concept. - Nieuws over de info-borden: ze komen!Het tijdstip is nog onbekend, er zal geen reclame op komen. - Evaluatie van het bezoek van wethouder de Loo. - Het financieel verslag van het dorpsradenoverleg is behandeld - Gesproken is over de kleine projekten op de kerkdorpen. Dorpsradenoverleg april. - Weer zijn de info- borden aan de orde gekomen. - Vanuit de aanvragen voor subsidie voor dorps- en stadsver nieuwing is er een discussie ontstaan over de trottoirs. - Binnenkort is inspraak mogelijk m.b.t. het landschaps beleidsplan é- Het L.V.K.K. heeft het financiële verslag rond kunnen krijgen d.m.v. allerlei subsidies. Er wordt een nieuwe voorzitter gezocht. 4. Benoeming kascontrole voor de dorpsraad en de Schans. W. Classens (lid commissie '92) en J. Cox. 5. Wat verder ter tafel komt H. Dinghs heeft een enquete-forrau1ier "WONEN" ontworpen. Wil iedereen dit formulier kritisch bekijken? In de volgende dorpsraadvergadering worden de eventuele op- en aanmerkingen, kritiek en suggesties - Er is van de gemeente een brief ontvangen: de Middel 1ijkseweg wordt opgeknapt. - Het jaarverslag 1992 van de Algemene Hulpdienst is toege zonden. Bastiaans, H. Dinghs, H. v.d. Ven, T. Claessens, Cox, T. Tacken, W. Classens, D. Peeters. Vullings, B. v. Casteren, H. Classens, allen M.K Opening Notulen vergadering dd. 15-02-1993 Verslag dorpsradenover leg Kascontrolecommissie Wat verder ter tafel komt Rondvraag Sluiting. t Cas^^ 6 3DOK.3PSR.AAr?

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 6