1 vb Oirlo Rabobank G3 4 Contributie In de maand mei wordt de contributie van uw bankrekening afgeschreven. Groepsfoto 60-iarig jubileum De geplande datum van zondag 27 juni gaat NIET door. Deze is verplaatst naar zondag 4 juli om 11.00 uur. Fietsen Bij goed weer gaan we vanaf a.s. maandag 17 mei weer elke maandag fietsen. We komen om 19.00 uur bij elkaar bij "de Wis" en zijn om circa 21.00 uur weer in Castenray terug. Bij twijfel of het doorgaat bellen bij M. Hendrix, tel.: 71295 Tot dan! Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank Oirlo-Castenray BA. haar leden op tot het bijwonen van de algemene leden vergadering die gehouden wordt op woensdag 2 juni 1993 om 20.30 uur In Gemeenschapshuls "De Wis" te Castenray. Verkorte agenda - Opening - Notulen vorige vergadering - Jaarrekening 1992 - Verkiezing lid van het Bestuur - Verkiezing lid van de Raad van Toezicht - Voorstel tot fusie met de Coöperatieve Rabobank B.A., gevestigd te leunen, gemeente Venray en de Coöperatieve Rabobank B.A., gevestigd te Ysselsteyn, gemeente Venray en de Coöperatieve Rabobank Merselo B.A., gevestigd te Merselo, gemeente Venray en in verband daarmede: a ontbinding van de vereniging; b. overdracht van aiie activa en passiva; c. afwikkeling. - Mededelingen en rondvraag. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering, de jaarrekening 1992 alsmede de voorgestelde statuten van de fusiebank liggen vanaf heden op het hoofd kantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur De Rabobank is een coöperatieve bank. Met als doelstelling leden ondernemers te financieren tegen lage rente en gunstige voorwaardenDe Rabobank Is een bank met leden Betrokken mensendie vla een gekozen bestuur ai de ledenvergaderingen Invloed kunnen uitoefenen op het beleid van htm plaatselijke bank Zo is gegarandeerd dat bij elke diëtist die de Rabobank verleent hei belang van leden en cliënten zwaar meetelt.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 4