11 Lekker katten Tjonge jonge, die jeugd van tegenwoordig. Waar zou het toch aan liggen? Verkeerde schooljuf gehad? Of juist geen schooljuf gehad? En de scheids.alweer de scheids. Ja, hij, had duide lijk een bril op, maar of die glazen er nou verkeerd om in zaten....ik weet het niet. Maar om even to the point te komen: het was een warme zater dagmiddag. De wedstrijd was verzet zodat we zondag konden uitrusten van de wedstrijd van nu. Lottum kwam met een leuk systeempje wat onze verdediging al na 5 minuten, spelen doorhad. Aangezien dit meteen het enige susteempje was wat ze kenden, verrichtten onze verdedigsters uitmuntend werk. Lottum had geen schijn van kans. Wij iets meer. Vrij snel wist Lu- cienne van afstand ons le doelpunt te scoren. Door wat calami teiten stonden we tijdelijk met 3 vrouw in het aanvalsvak. Dankzij een goede verdediging kregen we de tijd die we nodig hadden. Maar de scheids had wat eerder dorst. Of moest hij zijn glazen schoon maken? Een kleine rust werd ingelast. Tijd om te knoie over de man met de fluit. Lottum deed in de rust blijkbaar heel wat anders, zij waren het immers die meteen na de hervatting wisten te scoren. Maar dat wist Jet meteen weer af te straffen d.m.v. een afstandschot. En jawel hoor, Joan was ook weer part of the game, en weer scoorde ze (3-1).Wat zei ik ook alweer van die jeugd van tegenwoordig? Helaas kwam Lottum ook nog even kijken. Door middel van illegale praktij ken, die bril smurf toch niet zag, wisten ze de stand gelijk te trekken. Lonneke kreeg als dank voor haar goed verdedigings- werk een bleude strafworp tegen. Maar, die zat niet, simpelweg omdat ie niet verdiend was. (zie titel) Wat wel verdiend was, was de treffer die Gertie op haar naam mocht zetten. En wat weer NIET verdiend was, was de gelijkmaker van Lottum. Och ja, zo sprokkelen we toch nog af en toe een puntje bij elkaar (4 4) Wederom mochten we profiteren van de kwaliteiten van Jessie, Lonneke en Joan, De jeugd heeft de toekomst, zoals ik in het begin al zei Toeschouwers bedankt voor jullie interesse en misschien tot gisteren. Toen moesten we tegen Swift 3, de koploper. Maar de uitslag verklap ik nog nietlJ KROES Castenray- Oirlo (D.I.5.) We begonnen alvast goed door Hanny, want zij maakte een afstandsschot. 1-0 voor ons. Maar niet lang daarna kwam er alweer een gelijkmaker van^ D.I.S. 1-1. Maar wij gaven de moed niet op. En Donna dus ook niet. Want zij maakte een doorloopballetje. 2-1. Tot onze grote teleurstelling kwam er weer een gelijkmaker van D.I.S. 2-2. Maar dit namen wij niet en dus kwam Chantal ook in actie met een bovenhandsje. 3-2.. Dit keer kwam er geen gelijkmaker van D.I.S., maar volgde er een straf worp die wij meekregen. Deze werd door Joan genomen en zat dan ook.4-2. RUST.We waren nog maar net aan de gang toen Donna voor de 2 keer in actie kwam met een "durloopbal". 3-2. Donna was zo te merken in vorm vandaag want ze kwam voor de 3 maal in,actie.Ditmaal met een schotje. 6-2. Het werd 7-2 door Lonneke (love R)Veen doorloopballetje nam. Ook deze zat weer. Alsof het nog niet genoeg was deed Ellen er nog een schepje bovenop met een afstandsschotje. 8-2. Wij hebben dus gewonnen!! Juuuuuuuuuuuuuuuuuuj Groetjes CE en EL P S Toeschouwers bedankt O.a. Lucienne, Sindy, Bianca Debbylove H), Debbie, Franka,Ren B. (B love Jessie)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 11