basisschool HOVENIERSBEDRIJF CEES BAKKER 6 Communie Op zondag 25 april zullen 14 kinderen van onze school hun Eerste H, Communie doen. De communicantjes worden met hun ouders, broertjes en zusjes om half tien op school verwacht. Na het foto's maken worden ze door de fanfare afgehaald en naar de kerk begeleid. Voor de ouders, broertjes, zusjes en de grootouders van de communicanten zijn er plaatsen gereser veerd. Deze plaatsen zijn met briefjes aangegeven. Deze kinderen vieren zondag hun Communiefeest: Marian Claessens Sjekkie Lenssen Sandra Classens Sanne Peeters p.„ n Roxanne Cox Karin Smits Gijs Dinghs Fleur Strijbos Jeroen Geerets Niek Strijbos Tim Geerets Jolien Theeuwen Lenie Heidens Fieke Versteegen Maandagmorgen hebben deze kinderen geen school. Kol lekte Hartstichting Van zondag 25 april tot 1 mei is de Nationale Hartweek. De kol lekte die daaraan verbonden is wordt verzorgd door de kinderen van groep 7 en 8 van de basisschool In deze Schans treft u de kollektezakjes aan. De komende dagen worden die opgehaald door diegene die bij u de Schans bezorgt. Alvast bedankt voor de medewerking. Toets groep 7 De kinderen van groep 7 doen volgende week mee aan de zgn. "Entreetoets" van het Cito. En wel op dinsdagmorgen, woensdag morgen en donderdagmorgen. Zie ook het informatiefoldertje. De uitslag ontvangen de ouders over enige weken thuis. Vrije dagen DonderdagMIDDAG hebben alle kinderen vrijaf. Dit in verband met een studiemiddag voor de leerkrachten. Ook vrijdag daarop, 30 april (Koninginnedag), is er geen school TUINCENTRUM bomen, heesters, vaste planten, graszoden, etc. TUINONTWERP wij verzorgen een kompleet plan en houden rekening met uw wensen en budget. TUINAANLEG samen met u; u doet het; of wij doen hetu.zegt het maar. rüINRENOVATIE niet alles hoeft eruit; laat ons adviseren. TUINONDERHOUD vakkundig en zorgvuldig; denk aan snoeien! SIERBESTRATINGEN klinkers, tegels, cobblestones, biels, natuursteen; wij hebben het of bestellen het gewoon. Horst-Meterik - St. Jansstraat 50 - tel. 04709-83812 (weg van Horst naar Meterik)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 6