ruitere lub 1 2 Eren wie ere toekomt Een wedstrijd tegen Grubben waarin alle eer ten goede komt aan onze invallende junioren. Niet alleen omdat zij ervoor zorgden dat we met een compleet team aan konden treden, maar vooral omdat ze zich van hun beste kant lieten zien. Het betreft hier Joan, Jessie en LonnekeOver het algemeen was het geen wed strijd om over te lachen. Meneer de scheids "de verschrikking van Maastricht", kwam er pas na 70 minuten spelen achter dat het spel wat we speelden "korfbal" heette. Het enige signaal wat hij toen nog kon geven was het eindsignaal. Z'n beste prestatie die dag. Onze beste prestaties die dag kwamen voort uit 3 doelpunten. De tegenpartij maakte er evenveel. Eerlijk zullen we de punten delen. Van onze 3 doelpunten wist Joan er een voor haar rekening te nemen. Lonneke wist goed weg met een lastige dame en ook Jessie speelde 70 minuten lang met de volle 100% inzet. Bedankt dames. Dit is zeker voor herhaling vatbaar Ds wedstrijd van zondag a.s. is verzet naar zaterdag 24 april om 17.00 uur. Dus trouwe toeschouwers: tot dan! KROES Hegelsom - Castenray De wedstrijd begon goed. Chantai kwam meteen in aktie en scoorde met een schotje 0-1 (heuj). Maar Hegelsom kwam terug en.maakte gelijke stand. Maar wij waren goed in vorm (hum) en Donna maakte met een uitwijkbal 1-2. Ook Loes was actief en voordat Hegelsom het weer gelijk kon maken scoorde zij met een afstandschot 1-3. Toen was het rust. We kregen onze krachten weer terug en daardoor maakte Chantai na de rust 1-4. Hegelsom pikte dat niet en wou ook goals maken. Maar na een goal van Hegelsom was de wedstrijd afgelopen. Eindstand 2-4. Groetjes, xxxjes E H GEVRAAGD hulp voor bij het oogsten van ijsbergsla, eventueel schoolverlater vanaf half mei. Mts. Houwen Oirlo tel.: 04780-71983 DE EENDRACHT UITSLAG CH MIERLO PAARDEN. Mar loes Philipsen met Hercules 1 ste prijs met 134 punten. Marloes Proficiaat. CH PAARDEN 0VERL00N. A.s. zondag gaan de amezones en ruiters van de paarden deelnemen aan het concours te Overloon. Deelnemers veel SUCCES.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 12