basisschool 8 Gaat dat hier over korfbal? Onder leiding van de leiding hebben we geleden. Ik zal dat even voor u ontleden. KCHB had duidelijk een goede nachtrust gehad en liet er dan ook geen gras over groeien. Er stond natuurlijk ook al meer dan genoeg gras. Op dat gras stonden twee korven. Een van KCHB en een vanJa, eigenlijk ook van KCHB, maar vandaag mochten wij daarin doelen. Omdat wij niet precies wisten hoe dat moest, gaf KCHB ons tot 2 maal toe het voorbeeld. Ja, en wie zaait zal oogsten. Maar dat heeft dan weer niet3 te maken met het gras. Overigens vierden we vandaag het return van Jet. Helemaal back on the field, was zij het die voor ons le doel punt tekende. Een beauty van een doorloper, al weet ik eigen lijk niet hoe ie ging. De dames uit het Blerick van Hout deden hun uiterste best om hun voorsprong te vergroten. Er kwam een doorloper onder met motto: "doet ie het of doet ie het niet"? Nadat we met z'n allen gretig ingezet hadden, natuurlijk op "hij doet het niet", werd de band verder gespoeld en verloren we de weddenschap ook nog. Hij deed het namelijk wel. 3-1. Daar moest wat aan gedaan worden. Door hard te werken kwamen we helemaal terug in de wedstrijd. Na een 6-3tje tussen Toos en Sindy, zag Lucienne kans om via Anette tot een afstandschot te komen. KCHB kon dat in z'n geheel niet volgen. Nou, geen probleem. Dan doen we het gewoon nog een keer. Toos en Sindy, nu een 12-ltje. Anette hield de korf vast en zorgde dat Lu cienne haar afstandschot de goeie weg vond. Zo zie je maar weer, "eerlijkheid duurt het langst". Met andere woorden dus toch KCHB die de volle buit binnenhaalde middels een straf- worp. Och ja, 4-3 is zo slecht nog niet. Tenslotte moesten we van Hout-Blerick tot bijna in Blerick lopen om in ons kleedhok te komen. Maar goed.... Wendy, veel beterschap met je rug. Jaenette en Winke bedankt f voor jullie goeie inzet. KROES LSA-toernooi Aanstaande zaterdag 3 april neemt een team van 8 jongens (gr. 7+8) deel aan de halve finale voor het LSA-toernooi. "LSA" betekent "Limburgse Scholen Atletiek". In de voorronde, najaar 1992, plaatste ons team zich voor deze halve-finaleDie wordt gehouden op het sportcomplex "Heringenberg" te Venlo. Het eerste onderdeel is om 9.40 uur, het laatste om 11.00. De acht atleten moeten uitkomen op de volgende nummers: 60 m. sprint - 80 m. sprint - 8 x 60 m. estafette - balgooien - verspringen. De concurrentie zal stevig zijn. Het gaat immers om een plaats in de finale op 12 juni 1993 in het Atletlekstadion te Sit- tardMaar zover zijn we nog niet. Allemaal succes en een sportieve morgen toegewenst! P.ssupporters zijn welkom. ATTENTIE Dinsdag 4 mei a.s. vanaf 16.00 uur aanmelding nieuwe leerlingen schooljaar 93-94. m

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 8