Amnesty International, groep Venray zoekt met spoed Groepslid (m/v) die, op vrijwillige basis, wil meewerken aan het organiseren en coördineren van activiteiten binnen onze groep. Wij verwachten dat: u lid bent of wordt van Amnesty International u de 3-wekelijkse groepsvergadering (werkvergadering) bezoekt u beschikt over vaardigheid in het verwelken van informatie u goed kunt samenwerken met de andere groepsleden u een of twee dagdelen per week hiervoor beschikbaar heeft Het is prettig wanneer u de engelse taal makkelijk kunt lezen en schrijven. Wat kunt u verwachten? een prettige werksfeer een ruime inwerkperiode met de mogelijkheid tot het volgen van een basiscursus ondersteuning bij uw werkzaamheden de mogelijkheid tot het declareren van onkosten Voor meer informatie of een eerste gesprek kunt u terecht bij Carola Hoedemaekers, tel. 04780 - 84479 Lotterijke Worp, tel. 04780 - 83577. 13 J. 't JONG Amnesty International is een onafhankelijke wereldwijde beweging die werkt voor de vrijlating van gewetensgevangenen: personen die vanwege hun politieke, godsdienstige of andere overtuiging, etnische afkomst, geslacht kleur of taal gevangen zitten en die geen geweld hebben gebruikt of gepropageerd; eerlijke processen binnen redelijke termijnen voor alle politieke gevangenen; afschaffing van martelingen en van de doodstraf voor alle gev angenen. Amnesty International heeft raadgevende bevoegdheid o.m. bij de V.N. I 9 Voor ai uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRIJF Nusseieinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764-1814 f

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 13