KROES Dramatisch Zo zijn jullie daar weer eens? Jullie willen zeker weten hoe we het er in de micro vanaf hebben gebracht....? Nou, eh. dat zit zo; na een wedstrijd gespeeld te hebben, liep Jet een enkelblessure op, die zo ernstig was dat ze de rest van de micro aan het revalideren was. Na 2 wedstrijden kreeg Wendy haar rug het op de heupen. Dat was al de tweede tegenvaller op korte termijn. Even denken...wat was er nog meer. Och jullie begrijpen het al, het ging niet goed. De laatste pech was dat er dit seizoen maar liefst 3 teams uit deze klasse werden gezet, en daar hoorden wij ook bij. Nee, niet onhoog... om laag. Reden te meer om er volgend jaar flink tegenaan te gaan. Onze laatste gespeelde wedstrijd wilden we jullie niet onthou den. De motto's "lest best" en "eind goed al goed" gingen hier niet op. Er werd bewezen dat korfbal helemaal geen softe sport hoeft te zijn, zoals bv. voetbal. De eerste 10 seconden ging nog wel, maar de resterende 49 minuten en 50 seconden was, zacht uitgedrukt, dramatisch Tegenstander Amby's korfke liet ons helemaal naar Maastricht komen. Trainer Wim had er voor gezorgd dat het een leuk daag je uit werd. Samen met de "aan hang" werd er van te voren gebruncht aan het Vrijthof. Deze aanhang zat ons diezelfde middag op de Maastrichtse tribune aan te moedigen. Voor een enkeling was het echter niet duide lijk wie er in die blauwe "Doe lhuis-shirts" zaten: "Hup de Melderse". Terwijl wij met al onze grijze massa nadachten wie hiermee bedoeld werd kwam Amby's Korfke maar liefst 4 x tot scoren langszij. Op een illegale manier, wel te verstaan. Meneer de scheids had zijn ogen in de 'tes*. Terwijl Jan Linders, de Edah en Albert Hein de ether in werden geslingerd, omdat onze aanhang het woord Aby aanhoorde voor Aldi, veran derde het veld in een slagveld. Nog voordat de bal in het vak was, werd er geduwd en getrokken. Zelfs de echte meidenwoor den, zoalslaat maar) vlogen in het rond. De scheids was op van ae zenuwen. Hij wist zich geen raad met 16 van die 'vrollie' die het onderling niet zo goed konden vinden. Af en toe werd er ook nog gescoord. De le helft hebben we grandioos verloren; 5-2 in ons nadelige nadeel. De 2e helft was voor ons, 2-3. Maar aangezien dat niks oplevert, behalve 5 kwartjes per man/vrouw, was de volle winst voor Amby. Hiermee werden zij kampioen. Natuurlijk mede dankzij smokkelduwtjes en andere illegale partijen. Maar goed, in Maastricht weten ze nu in ieder geval dat Castenray bestaat. Oh ja, onze aanhang willen we bedanken voor de morele steun en voor de lol. Enkelen van hun hebben zich reeds opgegeven als jeugdtrainer, waarvan een in de Melderse 28 Maart spelen we om 10.00 uur tegen KCHB. Dit gebeurt in de Hout-Blerickse openlucht. We verwachten dat de aanhang ook dan weer aanwezig zal zijn. 3 Voor zowel verzekerden als particulieren Uitvaartverzorging GOUMANS b.v. Telefoon 04780-88889 Dag en nacht bereikbaar Gespecialiseerd in opbaring thuis Noordsingel 24 5801 GK Venray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 3