ruitere lub 10 Beste Schanseknuppels en Knuppelinekes I.v.m. het in ontvangst nemen van de orde van verdienste "D© beste Knuppel 1993" utgereikt an mej dur Prins Toen V, carnavalsmoandag, wil ik ger iederien bedan ken vur de felicitaties die ik mugde ontvangen. Of ze kwamen namens bestuur, vereniging of road, of van enne caselse weg of straot, bedankt. Ok die felici teerde op papier, bedankt vur die wardiering. Vur zo iets kleins, zo te were gehuldigd, daor ben ik ow grote dank vur verschuldigd. Bedankt allemol. Van de volgens ollie Beste Knuppel 1993, Mina. nk namens Albert rr.iene mins en os kinder. Hu de Boerenbruiloft is geweest en iedereen is uit gefeest Willen wij iedereen graag bedanken voor alle gesproken woorden en muzikale klanten. Be organiserende vereniging van de L.V.B. die hadden het er maar druk mee Het voortouw namen Mia en Mariet en het hele gebeuren is op video opgenomen door Piet aanwezig waren vele ieden die allemaal gezellig en enthousiast meededen. Buurt Horsterweg en 't Schoor gullie waart voor ons een grote steun, bedankt hiervoor. Om te beginnen een schone versiering Zo begon dan onze onechte huwelijksviering. De hele Horsterweg en 't Schoor met zang van jullie schoon koor Bedankt jullie allemaal hiervoor ja, dat mooie lied, vergeten we zomaar niet. De bruidskinderen hebben 't ook mooi gedaan die hebben we zien glunderen heel spontaan Ook ons eigen kinderschaar die hadden niet gedacht dat wij zouden worden bruidspaar Bedankt ook de Boerenfamilie zonder jullie was 't niet doorgegaan, zeker nie(t) Gullie deed gezellig mee. dat stemt ons ook tevree. Namens ook de Boerenfamilie willen we iedereen bedanken. De carnavalsvereniging voor de algehele organisatie Thei Buddiger voor zijn muzikale inzet en begeleiding Ger Smits en begeleiders voor het schone span in d'n optocht Ieder die aanwezig was en kwam feleciteren voor de aardig» attenties en iedereen die op welke manier dan ook heeft meegewerkt aan het slagen van de Boerenbruiloft 1993 t Boeren Geert en Ria Luijkx Onderlinge Paardenverzekering Algemene jaarvergadering Onderlinge Paardenverzekering. U wordt uitgenodigd op de voorjaarsvergadering 8 maart 20.30 uur in "de Gelderkoei" te Heide. Het bestuur. om GEZELLIG DANSEN 8 MAART IN "DE WIS, AANVANG 20.00 UUR

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 10