1 vb 7 X.K.V.O.S. en Wereldwinkel Deze avond wordt gehouden op 3 maart a.s. om 20.00 uur in "de Wis". I.K.V.O.S. is een landelijke organisatie die door bege leiding en advisering wil bijdragen aan een rechtvaardige wereld. D.m.v. een diaserie laat z© ons het verloop zien van de katoenplant in India tot handoek in uw keuken. Hoe verloopt dat proces in de normale handel en hoe in de eerlijke handel. I.K.V.O.S. werkt in Venray samen met o.a. de Wereldwinkel. De wereldwinkel is deze avond ook aanwezig. Zij geven informatie over geoderen die in de Derde Wereld zijn gemaakt. Wij zijn ook in de gelegenheid deze produkten te zien en eventueel te kopen. Op deze avond schenken wij Max Havelaar koffie die ook verkrijgbaar is in de Wereldwinkel. Wij hopen deze avond veel leden te mogen begroeten. Vlooienmarkt Op zondag 21 maart hebben wij weer onze vlooienmarkt. Bent u in bezit van spullen die u niet meer nodig heeft, maar die een ander nog kan gebruiken, denk dan aan de L.V.B. Culturele Kringavond Deze is op maandag 15 maart in de Schouwburg te Venray, aan vang 19.30 uur. Na een inleiding door mevr. M. Tankink wordt o.a. een toneelstukje opgevoerd door L.V.B. Castenray, een voordracht door L.V.B. Leunen en een optreden van het pin- kwintet uit Nederweert. De kosten bedragen f. 10,00 per per soon. Je kunt je opgeven bij Marlet Hendrix, tel.: 71295. Laat de LVB niet in haar hemdje staan Carnavalsdinsdag gaan we er met z'n allen tegenaan. Nadat het Boerenbruidspaar is getrouwd, vieren we dit fesst met jong en oud. Alaaf BCE.sUBkULLUFT 1993 Nog- en paar daag en ut is zó wiet. Dan barst de vastelaovend ien alle geweld los. .de boerenfemilie is druk bezig mit de vurbereidingen vur de brulluft. De uutnuedigingén hedde vurrige wek al ien de bus gekregen, tfeej hópe minse dat gillie zoveul mogelik noar dit flest komt. Zoas gillie ullemoal wèt, os bruudje dat hed altied hiel veul vur os verieniging gedoan. Ze stoat altied klaor as er un beroep op eur wurd gedoan. Ze hed zelfs un paar joar as bestuurslid gefungeerd en now is zo al verschillende joare de contaktpersoën vur de agrarische vrouwen. Minse loat ow now ok is van ow goei-je kant zien en kom austoande dinsdag allernoal noar ut f'iëst, ïioe mier ziele iioe inior vreugd» Dan wiëtte weej zeker dat de boerebrulluft ok dit joar wer un onvergételikke dag zal zien vur os boerebruudspaer en de femilie en natuurlik ok vur ow zelf. ALAAF names de L.V.B,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 7