Z7\ ana\ q.a Groene Kruis Noord-Limburg 1 2 Op vrijdag 5 maart vieren onze ouders Joke Moritz-Baltussen en Walter Moritz hun 25-jarig huwelijksfeest. Er zal om 14.00 uur een H. Mis worden opgedragen in de H. Matthiaskerk te Castenray. U bent van harte welkom op de receptie, welke gehouden wordt van 19.00 tot 20.00 uur in gemeenschapshuis Oostrum Watermolenstraat 6 Hun kinderen, Stephen, Detlef en Benjamin. 30 LfifiR JE PHATEN themabijeenkomst van het Groene Kruis over taalontwikkeling Ouders van peuters en kleuters hebben vaak vragen over de opvoeding van hun kinderen en vinden het dan prettig om er met andere opvoeders over te praten. Een van de onderwerpen is de taalontwikkeling van hun kind. Zij hebben daar allerlei vragen over zoals: - mijn zoontje is lh jaar en zegt nog niks; is dat laat? - het lijkt wel of mijn 3 jarige peuter stottert, kan dat? - volgens mij kan mijn dochtertje best zeggen wat ze wil, maar ze vertikt het gewoon. Hoe pak je dat aan? Wilt u hier eens met anderen over praten, kom dan naar de thema-ochtend "Zo leer je praten". Tijdens deze bijeenkomst krijgt u de gelegenheid om met elkaar van gedachten te wisse len en de nodige kennis op te doen. De bijeenkomst staat onder leiding van een opvoedingsvoor lichtster en een wijkverpleegkundige. De kosten bedragen f 2,50 per persoon. Indien het thema op een ochtend plaatsvindt is er kinder opvang aanwezig. Er kunnen 15 personen per thema deelnemen. Informatie bij de wijkverpleegkundige in uw woonplaats. Aanmelden mogelijk tot 1 week voor aanvang van het thema. Informatie en aanmelden bij buro Klantenservice, tel.: 077 - 874800. Deze bijeenkomsten vinden plaats in de Groene Kruisgebouwen op: dinsdagmorgen 9 maart 199 3 Bergweg 4, Venray 9.00 - 11.00 uur if

Castenrays dorpsblad De Schans | 1993 | | pagina 12