ruitere lub 10 SELECTIE SPRINGEN PONYS A.s. zondag is de laatste selectie wedstrijd springen voor ponys in de manege te Ysselsteyn. Hieraan neemt Loes Cox deel. Loes veel succes Vergadering kring Horst ponys Maandag 14 dec a.s is er een vergadering van de kring Horst ponys Deze vergadering is de laatste vergadering van deze kring,omdat de herindeling van de kringen rond is en er op 4jan 1993 de ver gadering van de nieuwe kring plaats vindt. De vergadering begint om20.30 uur in Manege Wienushof te Horst. NIEUWE LEDEN. Zijn er mensen die lid willen worden van de ruiterclub "De Eendracht willen zy zich dan voor 1 jan a.s. opgeven by de secretaris Frank Stiphout (tel 71904).Heeft men vragen over de ruiterclub dan kan men terecht bij een van de bestuursleden of secretaris. Zijn er leden die zich af willen melden dan dit ook graag voor 1 j an a.s.. COMBINATIES Zyn er ruiters of araezones die met een nieuw paard of pony willen starten in het nieuwe seisoen vanaf lapril 1 993)zij dienen een foto en gegevens over paard of pony in televeren voor 1 jan a.s. by de secretarisZijn er bestaande combinaties die wat veranderd willen hebben doorgeven voor 1 jan a.s. bij de secretaris. 10 jan 1993 Springen te Roggel Niet voor punten opgeven voor 14 dec 9/10 jan Dressuur te Ven-zelderheide voor punten opg. voor 14dec. WEDSTRIJDEN Ponys nieuwbouw eh renovatie Met Kófno-keiir. Isolatie Waarde Geen conde.tisvorming Geïsoleerde aluminium of kunstslof ramen, deuren, schülfdeurëiFénvërancia's Hoge kwaliteit tegen betaalbare prijzen! In diverse kleuren.. Fabrlkage en montage In één hand en volgens uw wensen! Ook de nazorg vergeten wij niet. Vraag vfljblljvend oflerto. Alcastbv Horsierweg3t 5811 AA Castemay

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 10