a Alvorens we konden beginnen aan het laatste duel van de le helft van de buitencompetitie, moesten we eerst de nodige standaardrituelen ondergaan: "Geen ijzeren pinnen onder de schoenen, dames? Geen doping?" Ja, dat heb je nou eenmaal bij topsport. Er werden overigens geen. duistere gevallen ontdekt. Tegenstander Leunen kwam in de le helft nauwelijks aan bod. Gp wat gevaarlijke afstandschoten na en één treffer, hadden ze weinig in de pap te brokkelen. Wij wisten dan ook zeer subliem de score te openen via Lucienne en die ook nog eens wat op te voeren. Dat opvoeren was een idee van Jet, die gelukkig tijdig van de w.c. was terug gekeerd. Ze nam 1-2 voor haar rekening aan de hand van een zeer zuiver afstandschot. Logisch, want was ie niet zuiver geweest, had ie ook niet ge zeten. Maar ik bedoel maar: het was een hele mooie. Helemaal gefixeerd op eventuele fouten aan Leunen-zijdezag Toos haar kans schoon. Want toen de fout kwam, wist ze ervan te profiteren. Het opletten werd beloond met een puntje door de persoon in kwestie. De Oranje-Witten waren niet in staat tot scoren te komen. V/ij deden er echter voor de thee nog een schepje bovenop. Een klein schepje: een doorloper uit handen van Lucienne. Maar deze 1-4 ruststand wilde nog niks zeggen, zo leerden wij in het verre verleden. En zo bléêk het ook in de 2e helft. De Leunense equipe was nog niet van plan zich ge wonnen te geven en kwam terug in de wedstrijd. Wij waren het dan wel die 1-5 en 1-6 scoorden met 2 afstandschoten van respec tievelijk Lucienne en Jet, maar de resterende tijd in de 2e helft was voor Leunen. Met nog ongeveer een kwartier te spelen, begonnen ze gevaarlijk in te lopen. Zo gevaarlijk zelfs dat we blij waren, toen het afgelopen was. Maar de punten zijn dan tóch voor ons, al is het maar een nipte overwinning. Helaas was dit niet zo bij ons standaardelftal van de voetbal lers. Omdat deze zich ook in het zweet stonden te werken in Leunen, hebben we hier nog een graantje van mee kunnen pikken. Ja, leuk om te zien, maar vooral leuk om naar te luisteren Maar sporten is gezond en zoals het in de krant stond, is het een buffer tegen verleidingen en ontsporingen. Tegen druggebruik en vernielzucht. Ooh, vandóór dat we daar in Castenray geen last van hebben. Tot in de binnencompetitie, EEN CASTENRAYSE AANGELEGENHEID IN LEUNENll KROES Geïsoleerde aluminium of kunstslof ramen, deuren, schuifdeuren eii veranda's Hoge kwaliteit tegen betaalbare prijzen! Alcastbv Horsterweg31 5811 AA Castenray Tel. 04787-1401 Geopend: nin.-vr. 08.00 - 17.0Ö uur In diverse kleuren. Febrikage en montage In tfén hond en volgens uw wensen! Ook do nazorg vergoten wij niet. Vraag vrijblijvend ollerto

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 8