Lottum- Junioren Een nogal regenachtige wedstrijd! In het begin was het een beetje eentonig. De ene keer had Lottum de bal en toen wij weer. Toen gebeurde er wat ergsS Lottum maakte een doelpunt. Daarna gebeurde er nog iets ergs. Weer maakte Lottum een doelpunt. Toen gebeurde er een ramp. Er kwam een denderende stortbui. We mochten van de scheids zeiknat naar binnen vluchten. Toen het weer opgeklaard was gingen we weer verder nadat 1 van de Lottumse speelster» op de deur klopte. Toen we net van onze ramp bekwamen waren gebeurde er een voligende ra?jp. Lottum maakte weer een doelpunt. 3-0. Maar toen kwam er eindelijk een wonder dat geschied was op aarde. Donna Rambags maakte eeH hun eerste tegendoelpunt Het was een prachtig afstandsschotje. 3-1Toen was het pauze- Ondertussen regende het maar door. Zelfs toen we weer begonnen. Maar toch maakte Lottum, zelfs tussen de regen en kou door nog 4 doelpunten. Maar er zit 1 maart,je aan, wij hebben het eerste tegendoelpunt voor hun gemaakt. Maar een ander maartjei helaas pindakaas, we zijn verloren. Eelke en Chantal VERDIEND VERLOREN Met een extra lange onderbroek bij opa uit de kast gehaald, liepen we ons om half 10 's morgens al warm te rennen. Het was minstens 25 graden kouden dan een uur daarvoor in het ledikantje. Eenmaal een beetje warm spuwde de scheids in haar fluit om de wedstrijd te laten beginnen. De echo van de fluit hing nog boven het veld toen Lucienne op aangooien van Flip, van afstand scoorde vanuit een vrije worp. De echo begon nu net af te drijven richting Oirlo, toen Des een tegendoelpunt creëerde. Dit ging wel erg snel voor een doordeweekse zondag. Zo verging het de gehele eerste helft. Jet zette van afstand de stand om in ons voordeel. En om maar niet teveel in herhaling te vallen: Jet scoorde ook 3-1. Hoe ze dat deed is mij ontglipt, maar hij zat. Na de functiewissel kwam Des weer met een antwoord. En wel één wat ons helemaal niet zo aanstond. Hun 2e treffer na melijk. Maar ook Des was slordig. Een slechte terugspeelbal van de Vierlingsbeekse dames werd onderschept, waarop Lucienne via een doorloper voor het 4e Castenrayse doelpunt tekende. Tijdens de resterende le helft wist Des terug te krabbelen uit het dal. 4-4 was het met de thee, v/aardoor we 'm beide even hard verdienden. De 2e helft..., Hé, waar is Jet? Oei, oei, opgesloten op de w.c. Na een daverende bevrijdingsak tie mocht de scheids weer in haar fluit spuwen. Wat ze overigens gedurende de hele wed strijd aardig deed. Geen klachten dit keer. Tja, die 2e helft, dat weet ik ook niet. Verstandsverbijste ring? Of misschien zondagmorgenfever? Maar de goeie kansen die er waren, bleven onbenut. Des had contact gehad met Vrouwe Fortuna, zodat menig afstandschot de goeie weg vond naar de mand. 4 maal was dit het geval. Bij ons? Euh, 1 maal Dankzij Sindy. En als «.'we dan even gaan tellen met z'n allen komen we op 4 voor de le-..helft, 1 in de 2e helft (nou ja) dat zijn er samen....5. Des had er ook 4 in de le helft en 4 in de 2e helft, dat zijn er, eu..8. Hè, jammer, dat is nét niet genoeg. Volgende week '10.30 uur Oranje-wit 2. Deze wedstrijd wordt gespeeld in Leunen. Misschien tot dan?? DCEIG KROES

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 9