9 Inleiders voor de 3 studiedagen Donderdag 12 november 1992 Midden Limburg Ir. P. Willemse, Consulentschap voor de Landbouw - Waterbeheersing en mestverwerking Mr. W. Engels, Hoofd S.E.V. - Arbeidsomstandigheden en bedrijfsaanpassing Maandag 16 november 19® 2 Noord Limburg Dhr. M. Weys, Tuinbouwvakorganisatie van de L.L.T.B. - Veranderingen in de tuinbouw Ir. G. Keurentjes, Consulentschap voor de Landbouw - Waterbeheersing, natuur en milieu (o.a. voor de Peel) Dondordag 26 november IS92 Zuid Limburg Ir. H. Caubo, Gewestelijke Raad van het Landbouwschap - Wat is duurzame landbouw? ïr. J. van Cruchten, Algemeen Hoofd S.E.V. - Bedrijfsaanpassing in samenhang met ruimtelijke ordening Voor wie? Deelname aan de studiedagen staat open voor alle agrarische vrouwen in Limburg Wanneer en waar? Voor de VAV-kringen Weert en Roermond: Donderdag 12 november 1992 in de "BaexheimerhofKerkstraat 1, Baexem, (tel. 04748-1696) Voor de VAV-kringen Gennep, Venray, Horst/Venlo en Helden: Maandag 16 november 1992 in "de Turfhoeve", Middenpeelweg 1, Sevenum (tel. 04767-2800) Voor de VAV-kringen Sittard en Gulpen: Donderdag 26 november 1992 in "de Kroon", Rijksweg 64, Margraten (tel. 04458-1945) Opgave en kosten Geïnteresseerde vrouwen kunnen zich voor een of meer van deze studiedagen opgeven bij de afdelingscontactvrouw of de kringsecretaresse van de VAV. Voor regio Midden tot 2 november; voor regio Noord tot 6 november; voer regio Zuid tot 16 november. Wilt U zich in verband met de lunchbespreking tijdig opgevent De kosten bedragen 25,inclusief koffie, lunch en informatiemateriaal. Gelieve dit bedrag bij opgave contant te voldoen. Bij over-inschrijving is de datum van opgave bepalend voor deelname aan de studiedagen. Indien er plaats is kan er doorgeschoven worden naar een andere regio. Bij verhindering wordt de bijdrage van f 25,- niet geretourneerd, maar wordt U verzocht zelf voor vervanging te zorgen. Voor verdere informatie Voor verder informatie kunt U terecht bij de VAV-kring- voorzitster. De deelneemsters ontvangen via de afdelingscontact- vrouw van de VAV het programma, dat tevens als toegangsbewijs dient.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 9