:"U,' tFbi Men neme: êên tegenstander. Voeg daaraan toe: 2 eetlepels te veel aan onsportiviteit 500 gram ongeoorloofde "pootje-haak" techniek en je krijgt het zogenaamde Sv/ift-3 gerecht. Wat de le helft betreft, ging het niet zo goed. Het samenspel liet te wensen over. Swift was echter niet veel beter. Hun afstandschoten waren alleen wat trefzekerder. Met het gevolg dat we al snel tegen een 2-0 achterstand aankeken. Na de functiewissel wilden we het spel hervatten door maar me teen een puntje te scoren. Op aangooien van Gertie wist Lucienne haar doorloopbal af te maken. De afspraak die gemaakt werd om het nog maar een keer op soortgelijke manier te proberen, mocht niet baten. Uit een vrije worp produceerde Swift hun 3e treffer waarmee het weer een wissel van functie was. - Gezien het 4e doelpunt wat we om onze oren kregen, begonnen we langzamerhand toch wel te balen. Want sterker waren ze in het geheel niet. De scheids kwam met het idee om naast dit beetje flauwe gerecht ook iets te nuttigen om onze kelen te smeren. Dus werd er thee gezet. Na het theekransje was Swift wat afge koeld. En aangezien er geen magnetron aanwezig was, moesten we het er maar mee doen. Bianca had daar in het geheel geen proble men mea Van onder de korf nam ze ons 2e doelpunt voor haar rekeni Na de functiewissel kreeg de wedstrijd een geheel ander karakter. De aanval had z'n tijd nodig, de verdediging verrichte goed werk en de Swift-dames hadden een grote mond. Natuurlijk werd hun dat niet in dank afgenomen. Zelfs trainer Wim stak langs de lijn een "pas op" vinger op. De wijsvinger dus, dit om onnodig commentaar te voorkomen. Helaas wisten we van de vele goed gecreëerde kan sen er maar één af te maken. En wel een afstandschot namens Lucienne. Bij deze 4-3 stand bleef het spannendWant uiteinde lijk waren wij qua spel de sterkeren, en Swift was door al het gekwetter uitgeblust. Het heeft echter niet zo mogen zijn. Jammer, dit betekent ons le verlies in deze competitie. Het mag dus duidelijk zijn dat dit gerecht zwaar op de maag ligt. De nodige rennies zijn al geslikt. Toeschouwers, leuk dat jullie er weer waren. En hopelijk tot over 2 weken. Volgende week hebben we een ATV-tje, zodat vooral Kerstin kan genezen van de door haar dame aangedane blauwe en roze plekken» Groetjes, KROES - 1 HET MOCHT NIET ZO ZIJN 3 ramen, deuren, schdiiSeinen ën veranda's Geïsoleerde Aluminium of kunstslof Hogs kwaliteit tegen betaalbare prijzen! Aleastbv Horslerweg31 5811 AA Castemay Tel. 04787-1401 Geopend: ma.-vr. 00.00 - 57.00 uur In diverse kleuren. Fnbrikage en monlnge In hond en volgens uw wensen] Ook de nazorg vergoten wij niet. Vraoq vrijblijvend offerlö. r v> - 4 i-- -i..... 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 3