A TTENTSE Maak van om oefenterrein géén vuilnis teilstookplaats Ru'stercSiab "De Eendracht1 Castenray x_. v Vriendelijk doch dringend verzoek 1t Bij voorbaat onze dank voor uw medewerking Oriëntatietochtdirisdag 27 oktober (datum gewijzigd) Door omstandigheden hebben wij de oriëntatietocht weer moeten verzetten en wel naar DINSDAG 27 OKTOBER. Je kunt je opgeven bij Elly Brouwers tel.: 71345. Wij hopen dat dit voor diegenen die zich al opgegeven hebben geen probleem is. Wij gaan waarschijnlijk met eigen vervoer vanaf de kerk. Thema-avond "Vrouwen inhet hart van Europa" Het is belangrijk dat vrouwen weten wat er leeft in het hart van Europa, zowel op politiek als sociaal terrein. Daarom nodigt het Kringbestuur u uit voor de thema-avond "Vrouwen in het hart van Europa". Deze avond wordt gehouden op dinsdag 20 oktober a.s. in zaal "de Ruif", Hoofdstraat 43, te Oirlo, aanvang 20.00 uur. We hebben mw. E. Oosterbaan uitgenodigd deze avond voor ons in te leiden. De avond is als volgt ingedeeld; 1. Opening door kringvoorzitster mw. M. Lenskens 2. Inleiding op het thema van deze avond door mw. E. Oosterbaan 3. Een korte inleiding door mwM. Verstraelen, lid van de Provinciale Staten, over- het beleid van de Provincie m.b.t de Europese Eenwording. 4. Videofilm "Vrouwen van Europa". 5. Korte nabespreking op de film door mw. E. Oosterbaan. 6. Pauze 7. Forum: waarin zitting nemen: mw. Claessens-Omarvan Spaanse afkomst mw. Gedreych, van Engelse afkomst mw. Verstraelen, lid van de Provinciale Staten Wij hopen vele leden op deze zeer interessante avond te mogen begroeten. De kosten voor deze avond bedragen f.3,00 p.p. (incl 1 kop koffie)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 15