L V B 8 Aerobic Op dinsdag 29 september willen wij starten met de aerobic, mits wij voldoende deelneemsters hebben. Wie heeft er zin en interesse om mee te doen, want anders vervalt de aerobic. Wij springen dit seizoen niet zoveel als het vorige seizoen. Het is van 19.30 tot 20.30 uur in "de Wis". De onkosten bedragen f.5,00 per les. Niet-leden zijn ook welkom, je kunt je opgeven tot en met zondag 27 september bij Elly Brouwers, tel. 71345. Volksdansen De L.V.B. van Veulen begint op donderdag 1 oktober met volksdansen. Er zijn nog plaatsen vrij. Zijn er dames die daar interesse in hebben, die kunnen zich opgeven tot en met zondag 27 september bij Mariet Hendrix, tel.: 71295. Het is om de 14 dagen van 20.00 tot 21.30 uur in de Hoefslag te Veulen. Cursus politiek Middels dit schrijven willen we de cursus politiek bij u onder de aandacht brengen. De cursus omvat 4 bijeenkomsten en wordt gegeven in Oostrum op 6 okt.,13 o k t3 nov. en 9 nov. De eerste 3 b ij een komsten zijn op dinsdag in het gemeenschapshuis. De laatste 1. Democratie aan de basis. Aan de orde komt wat is democratie aan de basis en hoe is de politieke betrokkenheid van de burger. Hoe werkt dit in onze gemeente. Toon Theeuwen voorzitter van het CDA zal over het thema een inleiding houden. 2. Beheer en organisatie van een gemeente. Dhr. A. de Bever gemeentesecretaris zal o.a. aandacht besteden aan de taken van een gemeente, nu en in de toe komst. Hoe worden afwegingen gemaakt in het gemeentelijk beleid en de financien van een gemeente. 3. Na de lokale politiek gaan we naar provinciale politiek. Dhr. Twan Wintels secretaris van de K.v.K. en vertegen woordigd in de provinciale staten zal ingaan op de taken van de provincie en de rol van de provincie t.o.v. de gemeente 4. Sociale vernieuwing. In de Venrayse wijk Brukske is men gstart met het sociale vernieuwingsproject. Mevr. de Loo zal hierover met ons van gedachten wisselen over wat dit nu precies inhoudt en de rol van de burger en de gemeente daarin. Aanvang 20.00 -• 22.30. bijeenkomst is op maandag in het allemanscafé te Inhoud Oostrura

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 8