.f. jan van leendert en zoon Zondag 27 september wordt een groot Zondaomiddagmatinee gehouden in en om "De Wis". Om kwart voor twee is in het Gemeenschapshuis een optreden van het poppentheater "Lanterfant"uit Roermond. Dit een uur durend programma is gratis toegankelijk en biedt zeer leuke acts voor de jeugd, en zeker niet alleen voor de allerkleinsten. Van drie uur tot ongeveer half tien wordt een blaaskapeüenf estival gehouden. Om 15.00 uur treden dan op "De Ktutsers"uit Deurne. om 16.30uur "Die Berger Muzikanten"uit Bergen. orn 17.30 uur "De Rutbachkapel" uit Meerlo. om 19.00 uur "De Kelderband uit Oirlo en als afsluiting joekskapel "Niks op de zök" uit Bütterswpck. Gelijktijdig zijn er van drie tot ongeveer zes uur diverse aktrviterten voor jong en deels ook voor oud gepland. O.m. eentrapskelterrace. springen tegen de spectaculaire "spiuneklimwand". grabbelen, grimeren. Omstreeks zes uur wordt bovendien de trekking verricht van de jubileumloterij.. Kortom reden genoeg voor een bezoek aan "De Wis" cp deze zondagmiddag. Vrijdag 2 oktober is het de beurt aan de pop-liefhebbers. Vanaf 20.00 uur kari men dan in het gemeenschapshuis terecht om de optredens bij te wonen van achtereenvolgens de formaties "Hobson's Choice" (Castenray e.o.), "Wartel Stemp" (Ysselsteyn e.o.) en "Trade Mark" (Horst e.o.)Kaarten af 4.- zjjn in voorverkoop verkrijgbaar bij Café Hesente Castenray en bij de Rabobank Oirlo/Castenray. Ter afsluiting van het "Zomerfestijn 92" wordt zondag 4 oktober bet Gemeentelijk Muziektoernooi gehouden. Om 11.30u opent MMSK St. Petrus Banden uit Veuray dit jaarlijkse evenement met een muzikale rondgang en show door de Castenrayse straten, waarna in het gemeenschapshuis alle Venrayse Haf a-korpsen en drumbands voor het voetlicht treden. Om 21.00 uur wordt het toernooi afgesloten. We hopen weer veel mensen op een of meer dagen in "De Wis" te mogen begroeten. transport- en containerbedrijf handel in zand en grind grondwerken WIJ VERZORGEN VOOR U: containers van 6 t/m 35 m3 ook voor tuinafval afvoeren groenafval/bedrijfsafval met kraanbak zand en grind leveringen grondwerken nationaal en internationaal transport 5871 CA BROEKHUIZENVORST Ooyenseweg 14 Telefoon 04763-1275 Telefax 04763-2144

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 3