1 2 Geen schijn van kans voor Roka Nogal vroeg voor een doordeweekse zondag stonden we ons in het zweet te werken tegen Roka 2. Roka, dat bij ons bekend staat als een wadlomper korfballend team, verraste ons met een geheel andere speelwijze. Een enkeling kon het niet laten, doch de meeste zagen af van duw- en trekwerk. Dit leverde een aardig spel op. De 2e helft besloten we de punten verdeeld te houden, zoais Roka 2 x wist te scoren, zo deden wij dat ook. Jet wist met een zuiver afstandschot te scoren en Lucienne verraste haar dame vanuit het 3-1, wat goed gezien werd door de medeaanvalsters 2-2 dus l We hadden gedacht dat er een even spannende 2e helft zou volgen. Maar zoals de titel al duidelijk maakt, wisten we ook Roka geheel weg te spelen. De eerste bal die gespeeld werd na de fluit leverde al een hangende doorloper op van jet. Dit was overigens geheel volgens afspraak. Dankzij goed verdedigend werk kwamen de Beeselse dames niet veel verder dan wat acties en een enkele kans. De aanval presteerde ook goed werk. Het was dan ook meer dan verdiend toen Bianca Roka een poepje liet ruiken. Inmiddels was het dus 4-2. De Roka-hoofdjes bogen al enigzins richting grasmat. Helemaal toen "uit de nood helpster Winke een strafschop wist uit te lokken. Lucienne zette die om in een puntje. Gertie die inmiddels de korfpositie had ingenomen wist een schot af te vangen en wist tevens de bal in de korf te deponeren voordat haar dame door had wat er aan de hand was. Na de laatste functiewissel vond Jet dat er nog wel een puntje bij kon (tevens goed voor 10 kwartjes in de pot). Ze deed dit aan de hand van weer zo'n mooi afstandschot. Tja, een mooie 7-2 overwinning dus. Winke, bedankt voor het meespelen en het rondje omrijden. Voor de geïnteresseerden nog even dit: de wedstrijd tegen Grubben van 27 september, dus a.s. zondag, wordt hoogstwaarschijnlijk verzet naar donderdag 1 oktober. Tot dan KROES Junioren Erica-Castenray We begonnen met volle moed, maar het ging niet zo best. De kansen werden niet benut! Het bleef 0-0 tot de rust. We lieten het er niet bij zitten en begonnen na de thee met de instructies van Toos weer met frisse moed. Dat hielp. Want Jessie kwam in actie met een mooi afstandschot 0-1! We gingen rustig ballen (zoals Wim ons geleerd heeft) en daardoor kwamen er kansen. Jessie benutte haar kans met een afstandschot 0-2! We wisselden van aanval en verdediging. Erica werd onrustig maar desondanks kwamen er kansen voor Erica en de kans van Erica werd ook benut 2-1! We hadden nog enkele minuten. We kregen nog een kans. Ellen kwam met een afstandschot 1-3! En dit was tevens ook de eindstand. Jolowiku. i DAKDEKKERSBEDRIJF J. 't JONG Voor ai uw dak- zink- en loodwerkzaarnheden Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764-1814 m

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 12