tennisclub OUDERENBOND 10 Volksdansen en Gymnastiek De vacantie zit er weer op, dus gaan we weer met frisse moed beginnen. Op 8 september beginnen we om 14.00 uur met volksdansen. Als er ouderen zijn die graag mee zouden doen met volksdansen, ze zijn van harte welkom. Kom gerust een kijkje nemen en doe eens mee. Je zult er geen spijt van krijgen. Ook de mannen zijn van harte welkom. Met de gymnastiek beginnen we op 14 september op de normale tijd. Repetitie Maandag 7 september beginnen we weer met de repetities. Aanvang 19.30 uur bij Nellie Willemsen. Wij wensen alle spelers en de regisseur veel succes en plezier toe bij het instuderen. De uitvoeringen zullen zijn op zaterdag 12 en zondag 13 december. Het bestuur. De vacantie zit er bijna op. De peuters zijn weer welkom en wel op donderdag 10 september om kwart voor negen. Bestuur en leidsters. Daar er de clubcampioenschappen gespeeld worden., zijn de banen op Dinsdag en Woensdag avond bezet. In het weekeind van 12-13 September, worden dan de finales gespeeld. Alle clubaktiviteiten staan tot dan stil. staat op het programma en wel dingen volgen nog. 1 wat op A Oktober valt, krijgen A.s zondag is het dan zover, de Castenrayse toertocht. Afgaande op vele positieve reacties verwachten we op zondag 12.0° uur dan ook vele motorrijders, ook bij minder mooi weer. Deze tocht mag je dus niet missen. Zorg wel voor een mooi gepoetste motor met een volle tank en een goed humeur. De tocht is ongeveer 200 km. lang en we zijn aan het begin van de avond weer terug in Castenray. Hopende op een goed komst, "DE BROTHERS". MOTERRIJDERS CASTENRAY T-r.QlRLO/CASTENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 10