RUITERCLUB "DE EENDRACHT' 8 Vakantie "De Schans!' Concours voor Paarden te Horst Oud Ijzer a kt ie 22 augustus 1992. Gewestelijke Kampioenschappen Ponys te Weert. Gewestelijke Kampioenschappen Paarden. De vakantie van "De Schans" zit er weer op. Onderstaand volgen de beloofde uitslagen van de wedstrijden die tijdens de vakantie-periode van de "De Schans" verreden zijn. Op zondag 16 augustus hebben Wim, Marloes en Carla deelgenomen aan het concours te Horst. Marloes behaalde met het paard Furore bij het individueel dressuur klasse L 1 een 4e prijs met 126 punten. Carla wist met haar paard Giebos helaas geen prijs te bemachtigen, doch behaalde wel een winstpunt. Zij had namelilk 124 punten. Dames gefeliciteerd met dit resultaat. Bij het springen verscheen alleen Wim met zijn paard Timco aan de start. Hij reed als eerste het parcours klasse Licht binnen en liet meteen een foutloze rit noteren binnen de toegestane rijtijd. In de barrage had Wim met Timco helaas 2 springfoutenhetgeen resulteerde in een 7e prijs. Wim gefeliciteerd. Op zaterdag 22 augustus hebben wij weer onze oud-ijzer-aktie gehouden. Wij danken iedereen die op welke wijze dan ook een bijdrage geleverd heeft tot het doen slagen van deze aktie. HARTELIJK DANK Op zondag 23 augustus 1992 werden de Gewestelijke Kampioenschappen voor Pony's verreden te Weert. Van onze afdeling zijn Marlie Classens met Sabina en Carin Classens met Pluco, beide bij het individueel dressuur klasse B2 aan de start verschenen. Helaas wist geen van beide dames een prijs in de wacht te slepen. Marlie behaalde 114 punten en Carin 115 punten. Ondanks het feit dat er geen prijzen bemachtigd konden worden, Carin en Marlie toch gefeliciteerd, want het is al een prestatie op zich dat jullie op deze kampioenschappen mochten starten, want hier mogen alleen de beste van Limburg deelnemen. Op zondag 30 augustus 1992 zullen deze verreden gaan worden in Ottersum. Op deze wedstrijd zullen aan de start verschijnen - Ons viertal kl. L Ring 2 12.12 uur startnr. 12 - Marloes Philipsen Furore Ring 10 11.20 uur startnr. 11 - Piet Hoeymakers Cesar Ring 13 10.40 uur startnr. 06 - Wendy Donders Gilette Ring 17 10.32 uur startnr. 05 - Wim Classens Timco terr.3 nr. 29 (aanvang 09.30 uur) Marloes, Wim, Piet en Wendy denk aan de startkaarten en inentingskaarten en veel succes op deze wedstrijd.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 8