h Gertie JacQbg' Dit wordt gehouden op het Prins Willem-Alexander sportpark te Veghel. De mono's De pupillen De aspiranten De senioren spelen op veld 24 spelen op veld 9 spelen op veld 18 spelen op veld 1 De prijsuitreiking is om 16.S0 uur. We vertrekken om 8,15 uur bij de kerk. Om de reiskosten te delen vragen wij van elke deelnemer 5,=. Dit bedrag 's morgens bij vertrek kontant te voldoen bij de leidsters per team. Zorg zelf voor een lunchpakket en drinken. Er is géén kleedaccomodatie ter beschikking en laat de sieraden thuis. Jeanne Vullinys: 1. Lucienne Weijs 2. Angela Cox 3. Eoxanne Cox 4. Sanne Jacobs 1. Henrietta Duykers 2. Debbie Kuypers 3. Suzan Marcellis 4. Marian Classens 1. Jeannette Arts 2. Inge Saris 3. Lenie Heidens 4. Marian Claessens 5. Sandra Classens Petra v.d, 2. Sandra Künen 3. Kim Arts 4. Sarah Arts 1. Sindy Hesen 2. Linda Strijbos 3. Esther Rambags 4. Marianne Direks 1. Toos Sommers 2. Fleur Strijbos 3. Karin Smits 4. Lieke Strijbos 1. Debbie Peters 2. Anette Hendrix 3. Marloes Smits 4. Franka Dinghs 1. Kerstin Maes 2. Carien Cleven 3. Marian Cleven 4. Annemie Cleven 1. Bianca Künen 2. Jenny Hoebers 3. Linda Hoebers 4. Marlies Classens Indien er ouders komen kijken en terug hun kinderen zelf meenemen dient men dit duidelijk!!! aan de desbetreffende chauffeur door te geven. ATTENTIE VOOR ATJJE T.EDEN!!!!!!! I.v.m. een nieuw legitimatie-systeem komen er nieuwe kaartjes. Daarom moeten AXilL leden 2 pasfoto inleveren met: Naam Adres Geb. datum vóór 5 Mini bij R. Geerets, Past, Verheggenstraat 5. «m

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 2