i) Tops Heidens: Bis-Gêêiêls; Gertie, Jacobs; Attentie; A TOERNOOI VEGHEL Dit wordt gehouden op het Prins Wiliem-Alexander sportpark te Veghel De mono's De pupillen De aspiranten De senioren spelen op veld 24 spelen op veld 9 spelen op veld 18 spelen op veld 1 De prijsuitreiking is om 16.30 uur. We vertrekken om 8.15 mar bij de kerk. Om de reiskosten te delen vragen wij van elke deelnemer 5,=. Dit bedrag 's morgens bij vertrek kontant te voldoen bij de leidsters per team. Zorg zelf voor een lunchpakket en drinken. Er is géén kleedaccomodatie ter beschikking en laat de sieraden thuis. 1. Lucienne Weijs 2. Angela Cox 3. Roxanne Cox 4. Sanne Jacobs 1. Henriette Duykers 2. Debbie Kuypers 3. Suzan Marcellis 4. Marian Classens 1. Jeannette Arts 2. Inge Saris 3. Lenie Heidens 4. Marian Claessens Sandra Classens Mario Cornelissen: 1. Toos Sommers 2. Fleur Strijbos 3. Karin Smits 4. Lieke Strijbos 1. Debbie Peters 2. Anette Hendrix 3. Marloes Smits 4. Franka Dinghs 1. Kerstin Maes 2. Carien Cleven 3. Marian Cleven 4. Annemie Cleven 5 Wim v.d. Munckhof:! Petra v.d. Munckhof Marlie..,Steeghg; 2. Sandra Künen 3. Kim Arts 4. Sarah Arts 1. Bianca Künen 2. Jenny Hoebers 3. Linda Hoebers 4. Marlies Classens 1. Sindy Hesen 2. Linda Strijbos 3. Esther Rambags 4. Marianne Direks Indien er ouders komen kijken en terug hun kinderen zelf meenemen dient men dit duidelijk!!! aan de desbetreffende chauffeur door te geven. I.v.m. een nieuw legitimatie-systeem komen er nieuwe kaartjes Daarom moeten MJLJ5, leden 1 pasfoto inleveren met: Geh. datum YéérSthm h" R- Geerets, Past. Verheggenstraat 5. P.S. Dit geldtnist voor de Rekreantenü DATA OM TE ONTHOCQ 14 juni Limburgse jeugdkampioenschappen (Aspiranten 1) ,4c

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 6