Groene Kruis Noord-Limburg Zoals u vorige week in de Schans hebt kunnen lezen zal dit jaar op woensdag .10 juni ons jaarlijks uitstapje zijn. Het programma van deze dag ziet er als volgt uit: Vertrek met busonderneming v.d. Hunckhof Horst om 1100 uur bij de kerk. Dus we kunnen uitslapen. Na aankomst in Steijl zullen" we eerst een wandeling maken door de klooster- en grottentuin. 0m 12.30 uur zal er in restaurant "Villa Elise" de"koffietafel voor ons klaarstaan. 13.30 uur, bezoek aan het missiemuseum. Onvoorstelbaar wat hier te zien is uit de diverse missielanden. Eventueel nog een bezoek aan do bijzonder mooie kerk. Circa 15.00 uur staat in restaurant "Villa Elise" een kop koffie voor ons klaar met natuurlijks iets erbij. Na een kleine wandeling van circa 2-00 meter, brengen we een bezoek aan de Botanische tuin "Jochum Hof", Bezienswaardigheden: kas met tropische en suptropische planten, heemtuin, het landschap van Noord-Limburg met d© daarin voorkomende planten in miniatuur, heidetuin, alpentuin, algemene tuin mat bekende en minder bekende planten, documentatiecentrum met o.a. tentoonstellingsruimte, momenteel tentoonstelling van roofvogels. Circa 17.00 uur staat de touringcar voor ons klaar om ons langs toeristische route over de Hamert naar Afforden, naar restaurant "de Halshoek"te brengen waar om 18,30 uur hat diner voor ons klaar staat. Na hiervan te hebben genoten gaan we huiswaarts. De kosten voor dit uitstapje; reis, entree's, koffietafel, koffie "met" en diner is f.40,00 per persoon. U kunt zich hiervoor opgeven t/m uiterlijk 1 juni bij M. Vul lings tel.: 71369 en bij M. Druggen tel.: 71877. We hopen dat vele van onze leden hieraan zullen deelnemen en om er samen een fijne en gezellige dag van te maken, die u alvast wordt toegewenst door Het bestuur öp vrijdag 29 mal a.s. hebban de medewerkers van het Groene Kruis Noord-Limburg een kollektieve vrije dag. De zorgverlening op deza dag gebeurt zoals op zon- en feestda gen. Dit betekent ook dat de wijkgebouwen in Noord-Liiaburg zijn gesloten, terwijl de Thuiszorgwinkel aan de Dria Decembersingel te Blerick is geopend nl. van 10.00 - 13.00 uur. Voor dringende hulpvragen kunt u terecht onder telefoonnummer 022.. 37460ft N.B.; De uitvoerende werkzaamheden van het Kraakcentrum gebeuren zoals op werkdagenHet Kraakcentrum is bereikbaar onder telefoonnum mer 1377 -,374190. OUDERENBOND Uitstapje 10

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 10