Op zaterdag 2J mei a.s. houdt de Sportvereniging Castenray haar jaarlijkse seizoensafsluiting. Net zoals in voorafgaande jaren is het de bedoeling dit samen met zoveel mogelijk "Caselse ininse" te doen en wel in de vorm van een buurt-toernooi, In verband met de renovatie van het sportpark, zal het voetbal- en korfbalspel noodgedwongen niet van de partij zijn. Wat dan wel???? 's Middags wijken we uit naar het voor deze gelegenheid gezellig omgebouwde trapveldje aan de Pastoor- Verheggenstr9 Hier worden door middel van 6 sportieve, spannende, spetterende, splijtende, spectaculaire en hopenlijk (s)plezierige spelonderdelen. onderbroken door sn knetterende, kreunende, knedige, knarsende, knallende maar bovenal knachwekkende "Rode draad" lol en punten per buurt verzameld. Na een verplichte rustpauze van enkele uren, om weer op krachten te komen en de buurtploeg opnieuw op oorlogssterkte te brengen, worden lol en punten meegenomen om 5s avonds in "De Wis" vanaf 20.00 uur de strijd te vervolgen. Net als vorig jaar wordt dit lachen, gieren en "brulle" (met dit laatste wordt niet alleen het in bet dialect bekende woord voor vreselijk huilen bedoeld, maar ook het enthousiast aanheffen van het buurtstemgeluid, hoorbaar tot ver buiten "De Wis", bij het binnen halen van de felbegeerde wisseltroffeeiil) Al naar gelang tijd en vaardigheid kan men zich opgeven bij de buurtcontactpersonen voor één of meerdere spelonderdelen 's middags dan wel *3 avonds. De minimum leeftijd is gesteld op de jeugd vanaf de basisschool, terwijl de maximum leeftijd onbegrensd isi: Voor de jongeren, op de basisschool of jonger, hebben wij iets anders bedacht. Per buurt mag namelijk bij één spelopderdeel de joker worden ingezet. Het lijkt ons leuk, als deze joker door die jongeren vervaardigd wordt. Hiermee kunnen zij overige'ns punten in de wacht slepen voor hun buurtl Dus zo mooi en zo origineel mogeiijkj1l1 Op 25 mei zal voor deze leeftijdsgroep overigens in de middaguren een spellenparcours worden uitgezet, waarmee leuke prijzen te winnen zijn (maar geen punten voor de zeskamp!)» Onze wens "moj wèhr" en "yeul caselse minse", zodat 23 mei een prachtdag wordt. Het is trouwens de bedoeling dat het buurtgeweld om 1 uur 5s middags van start gaat. Tenslotte als extra service de buurtcontactpersonen, waar men zich kan opgeven; yoOR 16 MEI;;:5. A.C. Provinciale; Leo Steeghs en Jos Heidens, Benco Boys; Car-o Versteegen en Jos Wismans. Street Dogs; Leo Jacobs en Lucienne Weys. Pc. East Side; Dinny Classens, Annie Hoebers en Prank Weys. Palole Ragszzi; Toos Sommers en Theo Strijbos. - Pc. K.O.Anette Philipsen en Sandra Künen. Met sportieve groet; de organisatie

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 5