8. sluiting Wethouder Kersten zou in de komende vergadering van het Dorpsradenoverleg het stappenplan als voortvloeisel uit de Kerkdorpennota komen toelichten. Nu echter de ruimtelijke ontwikkeling van ae dorpen onderdeel gaat worden van het nieuwe structuurplan, gaat dit niet door. In andere kerkdorpen is men bezig de woningbehoefte te inventariseren. Bekeken zal worden of dit ook in Castenray aanbeveling verdient. 5. Stand van zaken m.b.t. kapel Op nog enkele werkzaamheden na, is alles klaar voor de inzegening op 19 maart a.s. Medede 1 inaen/ingekomen ^tukken Er is een verzoek ingekomen voor plaatsing van verkeersborden (waarschuwing overstekende kinderen), nabij de nieuwe uitrit van het korfbalveld. Dit wordt aan de gemeente voorgelegd. Brief ontvangen van gemeente inzake bevestiging en goedkeuring m.b.t. samenstelling nieuwe dorpsraad. Brief verzonden aan gemeente met klachten over afdoening van zaken door afdeling Openbare Werken. Brief verzonden voor plaatsing rustbank aan de Wusterweg Brief verzonden m.b.t. verkeersveiligheid Horsterweg 7. Rondvraag Snoeiwerk op het Dorpsplein en de Leikeswei is dringend noodzakelijk. Wordt door burgemeester meegenomen. Het fietspad Venray richting Castenray is plaatselijk zeer slecht door omhoog komende boomwortels. Dit wordt met de provincie opgenomen. Met dank aan burgemeester Waals voor zijn aanwezigheid en dank voor eenieders inbreng. 3 Zaterdag 28 maart: Oud papier helpers; Nelly Strybos, Hay Dinghs, Jan Versteegen 09:30 uur aanwezig zijn bij Piet Arts. Donderdag 2 april: 20:00 uur repetitie. EVEN ONTHOUDENM M 7 april 20 bestuursvergadering opluistering H.Mis. «i. Voor af uw dak-, zink- en loodwarkzaa*nhetien DAKDEKKERS8EDR1JF Nusseleinstraaf 26 Horst-America Telefoon 04764-1814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 3