mm S GOED SEIZOEN Nog even dit. voor u aan de karnaval begint: een kleine terugblik op de micro kompetitie korfbal 1991 1992. Wat senioren 1 betreft stonden er 8 wedstrijden op het programma. Een van de moeilijksten kregen we als eerste: De Merels. Die werd dan ook grandioos verloren met een echte uitslag, nl. 9 - 6. De volgende 3 tegenstanders wisten we verslagen naar huis te sturen. Toen kwam Roka de hoek om kijken. En de scheids bij die betreffende wedstrijd had volgens mij de kater van de zaterdagavond nog op de rug. Spelregels uit de tijd van Mouth en Mac Neal bepaalden het karakter van de wedstrijd. Nieuwe (maar voor Roka reeds oude) duwtechnieken werden toegepast en door de kater kon de scheids het niet meer volgen. Tja, die wedstrijd hebben we met 3-4 verloren. Ik hoor jullie al denken: "De scheids krijgt weer de schuld7' en terecht, want zo was het ook. Na reeds 8 gespeelde wedstrijden begon het zo'n beetje tot ons door te dringen dat dat ene puntje wat we hadden laten liggen bij Roka wel eens fataal kon worden. Want met nog 2 wedstrijden te spelen konden we maximaal 4 punten binnen halen. Dat zou dan net genoeg zijn voor een gedeelde le plaats met het Veldense Swift en Be Merels uit Melderslo. In de micro-kompetitie is het zo geregeld dat bij gelijke stand gekeken wordt naar het doelsaldo. En dat lag bij de dames van Swift iets hoger. Maar het was alleen al leuk om met 7-5 van hun te winnen. Zeker omdat Swift bij gelijkspel reeds het kampioenschap kon gaan vieren. Dat hebben ze toen tot onze grote schik een weekje uit moeten stellen. Uiteindelijk moesten wij dus, vanwege 8 doelpunten te weinig, tevreden zijn met een 2e plaats. En dat waren we ook!!! De gehele Castenrayse korfbalvereniging heeft trouwens hoge ogen gegooid in de zaal. De allerkleinste, de mono's hebben een goede 2e plaats behaald. De pupillen speelden zichzelf naar een 3e plaats. Beide aspirantenteams zijn zoals u al eerder hebt kunnen lezen, kampioen geworden. Senioren 2 had helaas 1 punt tekort voor een Ie plaats en senioren 1 heeft net geen le plaats kunnen bezetten door het doelpuntensaldo. Wij hopen dat ook in de buitenkompetitie onze trouwe toeschouwers blijven komen. 15 maart spelen we alweer de le wedstrijd. Dan kunt u tevens onze prachtige nieuwe shirts bewonderen. Sponsor Jac Truus bedankt hiervoor. Wij hopen dat we er volgend jaar in weten te promoveren. KROES. Voor si uw dak-, zink- en ioodwarkzaarnheclen DAKDEKKëRSBEDRttF «I. Nusseleinsirasi 26 Korst-America Telefoon 04764 -!814 m

Castenrays dorpsblad De Schans | 1992 | | pagina 9