n 14 Nieuwe leden Zijn er mensen die lid willen worden van de landelijke rijvereniging en ponyclub "De Eendracht" willen die zich dan voor 1 jan. a.s. aanmelden bij de secretaris Frank Stiphout tel.: 1904. Diegenen die vragen hebben over de ruitersport kunnen terecht bij de bestuursleden of secretaris. zijn er leden die zich willen afmelden als lid gaarne voor 1 jan. a.s. bij de secretaris tel. 1904. Nieuwe combinaties Zijn er ruiters of ponyruiters die een nieuwe startkaart nodig hebben gaarne voor 1 jan. a.s. een foto en gegevens over pony/paard bij de secretaris inleveren (tel.: 1904). Zijn er J bestaande combinaties die iets veranderd willen hebben, voor 1 jan. a.s. doorgeven aan de secretaris. Wedstrijden Ponys 4/5 jan. dressuur te VenzelderheideOpgeven voor 14 dec bij de secretaris. Paarden 18/19 jan.dressuur te VenzelderheideOpgeven voor 15 dec bij de secretaris. Agenda 10 febr.92 jaarvergadering 21 mrt.92 reünie 5 april 92 kringwedstrijd paarden en pony's 11 april 92: oud ijzer aktie Het is bijna zover Horgen en overmorgen, op zaterdag 14 en zondag 15 december, voert toneelgroep Vondel voor u het toneelstuk "als de klok waarschuwt...." op. Er zijn nog kaartjes verkrijgbaar, dus als u nog vergeten bent een kaartje te kopen of te reserveren dan kunt u nog terecht bij: cafetaria Noya cafe Hesen Rabobank Oirlo en Castenray tel. reserveren: 1308 De prijs is f. 6,50 per persoon. U komt toch ook Het belooft weer een paar gezellige avonden te worden. Op beide avonden is de aanvang om 20.00 uur. Tot ziens in "de Wis". Toneelgroep Vondel ]RTJ X XTJEiROI^IJnB

Castenrays dorpsblad De Schans | 1991 | | pagina 14