Kabeltelevisie Venray CAI Combinatie Me ijsen-Edsas 11 De aanleg van het kabeltelevisienet in de dorpen Castenray, Heide. Merselo. Oirlo en Ysselsteyn is voltooid. In een eenma1ige gezamelijke aktie van Kabeltelevisie Venray en installateur Me ijsen-Edsas stellen wij onze nieuwe abonnees in deze dorpen graag in de gelegenheid hun oude antenne inclusief mast tegen een redelijk vergoeding te laten verwijderen. PRIJZEN EN VOORWAARDEN; - De antenne is gemonteerd aan een z.g. dak of gevelmast. - De mast is niet hoger dan 6 meter. - Aanvrager heeft een abonnement op kabeltelevisie. Prijzen: F. 30,verwijderen zonder afvoeren van antennes en mast F. 40,verwijderen en afvoeren van antennes en mast Indien U van deze aanbieding gebruik wilt maken gelieve U dit even schrifte 1 ijk aan ons door te geven voor 10 september 1991 ons adres is: Kabeltelevisie Venray Postbus 214 5800 AE Venray Ook kunt U uw opgave op ons kantoor Merseloseweg 63 afgeven, (dinsdag t/m vrijdag 13.30 tot 15.30 uur) De werkzaamheden zullen worden uitgevoerd in de periode van 14 september tot 5 october. De kosten gelieve U a kontant met de installateur af te rekenen. Opdrachten voor het verwijderen van vrijstaande masten en/of gevel- en dak antennes hoger dan 6 meter kunnen alleen na acceptatie van onze offerte worden aanvaard. Indien U overweegt om een dergelijke mast te laten verwijderen raden wij U aan zo snel mogelijk kontakt met ons op te nemen zodat een prijsafspraak nog tijdig en wel voor 10 september met U kan worden gemaakt. Wij vertrouwen er op onze abonnees met deze aanbieding van dienst te zijn. 1? AUGUSTUS 1991 CD XJ2KR AKTIE D E EHDRACHT Indien u veel Oud Ijzer heeft liggen voor onze vereniging verzoeken u kontakt op te nemen met Frank Stiphout, tel. 1904.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1991 | | pagina 11