3 - V - JUN X QjRJSB* 5 Hieronder tref je alvast wat gegevens aan betreffende het nieuwe seizoen. De elftallen zien er als volgt uit: DIS A trainen leiders spelers donderdag 18.45-20.15u. Leo Ciephas Ruud de Mulder Herman Kusters Marcel Dinghs Freek Wismans Ronny v. Osch Lenny Heidens Sjoerd Joosten Marijn Kusters Ruud Saris Ivan Maes Donny Ciephas Roel Wismans Ralph Evers Boel de Rijck Leanëer Tijssen Castenrav B maandag 19.30-20.30u. Joep Joosten Twan Fleurkens Björn Vroemen Sepp Willemsen Maikel Wennekers Bart Joosten Jacko Gerritsen Wilbert v. Osch Martijn Direks Rob Pluk Luc Strijbos Rene Marcellis Marcel Öinghs Thijs Arts Koen Kunen Ilja Heidens woensdag 19.00-20.OOu. Leo Alards Geert Stiphout Bas Manders Joep Willemsen Freek Kuyper's John Marcellis Dirk Arts Michel Direks Pieter-Jan Luyckx Joris Tijssen Paul Buddiger Rene Strijbos Tom Smits Frank Classens Rick Heidens trainen Leiders spelers trainen leiders spelers Castenrav D (elftal maandag van I8.30u. Rob Zanders Ruud Zanders Sander Dinghs Joep Manders Jan-Hein Gerritsen Jorrit Spee Michiel Houwen Rutger Bosch Bart Pluk Loek Arts Emiel Evers Roel Classens Harm Buddiger Arjan Tijssen DIS El Martien Tijssen 7 Bas Ousters Niek Houwen Fred Hendriks Johan v. Gestel Coen Verblakt Tom Strijbos Chris Janssen Ralph Steeghs )Castenray D(zevental) - 19.30u. voor alle D-spelers Toon Peters Eric Mulders Martijn Rongen Paul Manders Thijs v. Wegberg Bas Geerets Bart Emonts Twan Peeters Tom Strijbos (Campagnestr. DIS E2 Emiel Arts Wout Buddiger Gerrie Cox Hans Manders Dirk v.d. Ven Michel v.Dijk Ruud Houwen Tom Houwen Begin van de trainingen: Voor A, B en C: vanaf 19 augustus. Voor D, E en F: vanaf 1 september. Oef enweds tri j den Voor A, B en C: zaterdag 24 augustus Voor D, E en F: zaterdag 31 augustus Castenrav F woensdag 18.00-19.OOu. Leo Buddiger Jos Verstappen Remco Verstappen Stef Claessens Wiek Strijbos Roy v.d. Ven Robert Steeghs Pascal Classens 9 9

Castenrays dorpsblad De Schans | 1991 | | pagina 5