Fietsen L V 3B 1 2 Asmaandag 17 juni gaan we fietsen. We vertrekken om 19.00 uur vanaf het dorpsplein. Bij twijfel of het doorgaat bellen vanaf 18.30 uur bij Nel Kuijpers tel.: 1725. Kinderuitstapje 17 juli Bij voldoende deelname gaan we dit jaar met de bus naar "de Schatberg". Vertrek 13.30 uur bij de kerk, thuis circa 18.00 uur. Kosten f. 7,00 p.p. Opgeven bij Mia Marcellis tel.: 1759. Bij slecht weer is er een alternatief programma. Kosten hiervan zijn nog niet bekend. - Excursie Proefboerderij Vredepeel Deze is op maandagmiddag aanvang 13.30 tot 16.00 uur. Rondleiding met uitleg over de proefvelden van akkerbouw en grove tuinbouwproducten bedoeld voor industriële verwerking. Alle L.V.B.-leden worden hiervoor uitgenodigd. Op maandag 24 juni zal de rolverdeling voor het nieuw toneelstuk plaatsvinden om 20.00 uur bij Thea Houwen. Al diegene die willen meespelen worden hiervoor uitgenodigd. De boekjes zullen zo spoedig mogelijk thuis bezorgd worden. Afgelopen week is door een groep van onze leden als J.V.V. (Jeugd Van Vroeger) de vierdaagse meegewandeld. Resultaat hiervan een le prijs met eervolle vermelding. Van harte gefeliciteerd met deze prestatie. Ook felicitaties aan de jeugd van nu en hun leiding voor de behaalde prijzen. Geweldig! Fanfare Dorpsklank, namens J.V.V. hartelijk dank voor de begeleiding bij hat défilé in Venray en de serenade in Castenray. TONEELGROEP JONGENS EN MEISJES JEUGBWIELERRONDE 22 JULI T/K 26 JULI (zie elders in de Schans)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1991 | | pagina 12