HANDBOOG aCMtrrTr JSR X J St Joris Tournooi De afgelopen week hebben we met 11 schutters aan !t St Joris Tour- nooi te leunen deelgenomen, en er de volgende resultaten behaald. 2e zestal Jan Tacken 190 Hav Hoebers 188 Harry Cremers 182 Mieky Vollenberg 171 Piet Poels 150 Totaal 881 Zaterdag 23 Maart Batavieren-Ons "Genoegen America Aanvang 19.30 uur Vrijdag 5 April Paastournooi Tienray Vertrek 18.45 uur Z-aterdag 6 April Paastournooi Tienray Vertrek 17.45 uur Schiet lijst invullen voor 31 maart. Vrijdag 12 April 8e Distrikts-wedstrijd Leunen Vertrek 18.45 uur Zaterdag 13 April 8e Distrikts-wedstrijd Leunen Vertrek 13.15 uur Zaterdag 13 April 8e Distrikts-wedstrijd Leunen Vertrek 17.45 uur Schietlijst invullen voor 7 April. Ie zestal Jan Vollenberg 233 Jan Vissers 232 Bert Emonts 224 Mart Smulders 223 Antoon Dinghs 201 Aloys Kuypers 191 Totaal 1304 CURSUS ADMINISTRATIEVE VAARDIGHEDEN VOOR OUDEREN. Binnenkort wil de Stichting RISC, afdeling Ouderenwerk Venray, starten, met de cursus administratieve vaardigheden voor ouderen. De cursus gaat nader in op zaken als - giro en bank - belastingen - verzekeringen - uitkeringen en pensioenen - hoe schrijf ik brieven hoe telefoneer ik met instanties - (financiële) gevolgen bij overlijden - financiële voorzieningen bij verhuizing, etc. De cursus biedt U de gelegenheid om nader in. te gaan op vragen als: hoe werkt het bank /girowezen, wat moet ik doen om voor een bepaalde financiële voorziening in aanmerking te kimaea komen. Wellicht heeft U zich nooit verdiept in deze vragen en regelt Uw partner de (financiële) zaken. Maar wat te doen als U er zelf voor komt te staan? Met de opgedane kennis en vaardigheden zult U voortaan beter in staat zijn. een weg ie vinden, in Uw administratie, maar ook in de papieren- en. formulierenwereld, waaruit onze maatschappij heden ten dage lijkt te bestaan. De inhoud van de cursus zal mede door de cursisten bepaald worden, omdat de ervaring en practische kennis van de ouderen zelf centraal zuilen staan. De cursus bestaat uit totaal 10 bijeenkomsten 2 uur en wordt gegeven 'm het activiteiten centrum voor ouderen De Kemphaan, Kermedyplein Ite Venray. De kosten voor de cursus bedragen 30,--. Bij voldoende belangstelling zult U nader geïnformeerd worden over de dag en het tijdstip waarop de cursus zal plaatsvinden, Wanneer meer informatie wenst of als U zich wilt aanmelden voor de cursus administra tieve vaardigheden voor ouderen, dan ktui? U contact opnemen met Ankie Bongers, functio naris Stichting RISC, afdeling Ouderenwerk Venrav, telefoon 04780 - 86706. S l a B U R G RISC

Castenrays dorpsblad De Schans | 1991 | | pagina 12