CASTENRAY MIST SCHERPTE 9 Opluchting en een lichte teleurstelling waren de overheersende gevoelens na afloop van de met spanning tegemoet geziene ontmoeting tegen E.W.C. 2, in de Castenrayse kleedkamer, afgelopen zondag. Opluchting, vanwege het feit, dat de wedstrijd uitermate sportief verliep. Dit in tegenstelling tot de eerder deze competitie gespeelde ontmoeting, die destijds ontaardde in een ordinaire veldslag. De spelers hadden zich blijkbaar allen voorgenomen een herhaling te voorkomen, alhoewel er vanaf de zijlijn een aantal provocerende uitlatingen werden gelanceerd, waarop de withemden "cool" reageerden. Teleurstelling was er na de reguliere 90 minuten toch ook vanwege het schrijnende gebrek aan scherpte, waarmee vooral de S.V.c.-spitsen te kampen hadden. Daardoor scoorde de doorgaans levensgevaarlijke voorhoede van Castenray niet en dat was dit seizoen nog niet eerder voorgekomen. En met iets meer overleg, maar vooral scherpte had de ploeg kunnen scoren en waarschijnlijk dan ook gewonnen, aangezien de groenhemden er al helemaal niet in slaagden een vuist te maken tegen de geconcentreerd spelende S.V.C.-achterhoede. Castenray had eigenlijk gedurende de hele wedstrijd het betere van het spel, creeröe ook een aantal doelrijpe kansen en had waarschijnlijk in de eerste helft ook een voorsprong kunnen nemen, als de rustig leidende scheidsrechter iets beter had opgelet. Nu ontging hem een glasheldere handsbal van de E.W.C.-rechtsback, die de bal met zijn rechterhand uit de goal sloeg. Uit die eerste helft dateert ook de enige doelrijpe kans voor de groenhemden, maar gelukkig voor Rogier Weys (die voorlopig nog zal moeten opdraven voor de veel te zwaar geschorste Henk Versteegen)was de kopbal slecht gericht. In het begin van de tweede helft leek het erop, alsof E.W.C. met wat meer offensieve bedoelingen het veld weer betreden had, maar naarmate het einde naderde werd het steeds duidelijker, dat met name E.W.C. tevreden was met een puntendeling tegen de koploper. Castenray kreeg weliswaar nog wat kansen, maar strandde op de eigen onmacht en besluiteloosheid. Hierdoor is S.S.S. 2, wat Leunen duidelijk afdroogde, weer tot op een punt genaderd en lijkt het erop dat de ontmoeting tegen Overloon op zondag 17 maart van groot belang wordt. Dan zal er echter aanstaande zondag eerst nog gewonnen moeten worden van Leunen 4, wat erin slaagde in de derde competitie-wedstrijd van dit seizoen Castenray met 1-0 te kloppen. De withemden hebben dus het een en ander recht te zetten tegen deze taaie tegenstander. OSCAR ABONNEMENT 1991 Op 1 maart zijn de abonnementsgelden afgeschreven van diegene die aan de Schans een machtiging afgegeven hebben. Willen diegene die nog niet betaal-d hebben (geen machtiging afgegeven hebben) zo spoedig mogelijk f. 15,00 overmaken op: 13,87.93.867 t.n.v. Dorpsblad de Schans. «k> f- 'W

Castenrays dorpsblad De Schans | 1991 | | pagina 16