32. - V - 8 Uitwisseling Gassel De bus vertrekt om 19.00 uur bij de kerk. We worden om 20.00uur in Gassel verwacht. Thuiskomst is om ongeveer 1.00 uur. We wensen jullie allemaal veel plezier. Reanimatie 6 maart. a.s. is er een reanimatie-avond in de kelder van "de Wis". Deze avond wordt door Jac Cuppen gegeven. Ook dames die nog nooit naar een reanimatie-avond zijn geweest, zijn van harte welkom. We beginnen om 20.00 uur. Gaarne opgave hiervoor bij Nelly Vissers, tel. 1464. Botontkalking 7 maart 1991 is de Venrayse Schouwburg een voorlichtingsavond over "Botontkalking en de Ovegang". De organisatie is in handen van A.L. Eekhout, internist. R.J. Iding, gyneacoloogAanvang: 20.00 uur. F.A.J. Schmeetz, huisarts, U wordt van harte uitgenodigd door het Elisabeth Ziekenhuis. Opgeven hiervoor t/m 3 maart bij Nelly Vissers, tel. 1464. Voetreflex: Woensdag 13 maart a.s. komt Dhr. van Beek het een en het ander vertellen over voetreflexen. Nadere gegevens volgen nog. Kulturele Kringavond Maandag 18 maart a.s. is de jaarlijkse Kulturele Kringavond in de Schouwburg in Venray. Het programma van deze avond is ons nog niet bekend, t.z.t zullen wij het bekend maken via "de Schans". De kosten voor deze avond zijn 10,==. Degenen die naar deze avond willen, kunnen zich opgeven bij Nelly Vissers, tel. 1464. Vlooienmarkt Zondagmiddag 24 maart is onze vlooienmarkt. Voor het ophalen en het verkopen van deze spullen, hebben we uiteraard wel de hulp nodig van onze leden. De hulp van echtgenotes is ook welkom. Als je mee wilt helpen verkopen en/of ophalen, geef dit dan even door aan Nelly Vissers, tel. 1464. Wij rekenen op jullie. GEVOHDEK zilveren herenhorloge.- merk Hema wijzerplaat tel.: 04787-1783.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1991 | | pagina 8